piątek, 10 sierpnia 2012

SIO NATURAL ZIOŁOLEK



Komary grrrr  walcze z nimi już całe lato.
Gryzą , brzęczą nad uchem , nie dają spać . Stosowałam jakieś rajty czy coś takiego do kontaktu  ale kompletnie mi nie pomagały. Może dlatego że miałam otwarte okna , no ale bez przesady . Mamy lato i nie chciałabym zostać uduszona przez chemię która ulatniała się z mojego kontaktu .

Postanowiłam że kupie coś do smarowania  na skórę aby odstraszyć komary. Zależało mi na czymś przedewszystkim tanim , bo limit na kupowanie kosmetyków w tym miesiącu mi się skończył.

Szukałam również czegoś tzw. 3 w jednym . Preparatu który chronił by mnie przed kleszczami , osami  . Latem uwielbiam chodzić do lasu na grzyby. Niestety wiążę się to z ryzykiem złapania kleszczy .. jeszcze teraz gdy media nagłośniły  informację o tym że kleszczę roznoszą bolerioze to aż mi się włos jeży na głowie. 
No ale przecież nie zrezygnuje z wycieczek do lasu . Dlatego zawsze zakładam długie spodnie a ręcę spryskuję Sio Natural .  Oczywiście 100% pewności nie mam czy akurat jakiś kleszcz mi się nie przyczepi . Dlatego mimo stosowania preparatu , zawsze po wycieczce po lasu dokładnie oglądam swoje ciało.
A wracając do komarów . Sio Natural odstrasza komary , dosłownie widać je w pokoju ale na mnie nie siadają . Więc jestem z tego bardzo zadowolona :).

 SIO NATURAL

Zalety: 
 -cena
-wygodne opakowanie
-skuteczność
-działa odprężająco i relaksująco
-zawiera pantenol ( nawilża regeneruję skórę)


Preparat SIO®  Natural  dzięki zawartości olejków cytronelowego i eukaliptusowego zapewnia długotrwałą ochronę ciała przed dokuczliwymi insektami:
  • komary,
  • kleszcze,
  • meszki,
  • mrówki,
  • osy.
Produkt jest łagodny dla skóry i nie zawiera substancji biobójczych, dzięki czemu może byc stosowany, z zachowaniem ostrożności, u dzieci od 1-go życia.
Płyn do stosowania na skórę w postaci atomizera.

Do stosowania zewnętrznego.
Dostępne 
opakowanie:

 100 ml /  cena 8,12zł
Dostępność:http://sklep.ziololek.pl/