sobota, 25 sierpnia 2012

Fluid nr 1 Dr Belter


Dziś sobota  czas zrobić się na bóstwo . Najważniejszym gadżetem kosmetycznym którego nie może zabraknąć w naszej toaletce jest fluid.
W swoim życiu miałam chyba już ich kilkadziesiąt. Naprawdę bardzo trudno znaleźć swój ideał . Jedne są zbyt ciemne , wysuszają skórę , słabo kryją , albo wręcz przeciwnie człowiek wygląda jakby miał na sobie maskę . Jeszcze inne powodują że człowiek świeci się jak figura woskowa .
Na ulicy nie trudno zauważyć kobiety z źle dobranym fluidem  . Ale cóż zrobić , malowanie w gruncie rzeczy to nie jest taka prosta sprawa jakby facetom się zdawało .  Podstawowym błędem jakie kobiety popełniają przy kupowaniu fluidu jest to w jaki sposób dobierają sobie odcień ,kiedyś uczono że należy posmarować sobie dłoń . Tak się nie robi , bo ręka ma całkiem inny odcień niż twarz , sprawdźcie to sobie ! .  W drogeriach są testery , wiadomo że malowanie sobie całej twarzy fluidem którego dotykały tysiące palców jest niezbyt higieniczne ale kawałeczek twarzy możemy pomalować i zobaczyć jak to wygląda. W każdej drogerii są toniki do demakijażu więc bez problemu sobie wszystko zmyjecie . Metodą prób i błędów znalazłam swój ideał  , który na tą porę roku  pasuję do mojej skóry.  

 Fluid nr1 z linii A  Dr. Beltera ,  jest to fluid  o konsystencji kremu . Fluid wspiera proces normalizacji  skóry , o skłonnościach do zanieczyszczeń  , nadmiernie przetłuszczających się i trądzikowej . Dezynfekuję i reguluję funkcję skóryMoje oczekiwania co do fluidu zostały spełnione , a o to i one  :
+niedoskonałości są zatuszowane
+twarz się nie świeci
+nie wysusza skóry
+twarz wygląda naturalnie i zdrowo
CENA: 43,50 zł / 30 ml

Dostępność : gabinety Spa ,  internet

Produkt FLUID NR 1 DR. BELTER
• specjalistyczny fluid o konsystencji kremu

Najważniejsze składniki
• wyciąg z rumianku, bisabolol, oleje roślinne, chlorhexidin, digluconat

Rodzaj cery
• trądzikowa oraz tłusta o skłonnościach do zanieczyszczeń

Działanie i właściwości
• doskonale kryjące, dezynfekujące
• regulujące pracę gruczołów łojowych

Zastosowanie
• jako podkład należy zastosować Krem A, Krem Ocea linii N lub krem dzienny dla cery tłustej linii Amabila.
• równomiernie nanieść na twarz lub szyję (można też na wybrane części ciała)
 Więcej informacji na stronie : http://www.belter.pl/