piątek, 21 września 2012

To eat ! Batoniki
Nie wiem czy już słyszałyście o batonach to eat ! 

Dostałam kilka na siłowni :) , pan trener wręczył mi taki smaczny prezent .  Ponieważ wie że jak każda kobieta uwielbiam słodkie pączki i inne takie przekąski . 
Na początku nie chciałam mu wierzyć że taki mały baton może naprawdę zastąpić  drugie śniadanie a na dodatek jest zdrowy . Ale naprawdę to prawda !  5 godzin po zjedzeniu batona czuję że jestem najedzona . Wiadomo że nie smakuję jak czekolada , ale moje drogie panie w smaku jest naprawdę bardzo dobry ! Mimo że wygląda jakbyśmy miały jeść zbitą masę zboża.

Moja opinia :
- smaczny
-zdrowy
-daje energię na długi czas
-wszędzie można go zabrać
-idealna przekąska dla dzieci

Jem go codziennie !   Chciałam podziękować serdecznie p.Jarkowi z siłowni za polecenie mi tak wspaniałego batonika :) .

A teraz coś od producenta :) przeczytajcie a dowiecie się wszystkiego co chcecie wiedzieć o to eat batonie wielozbożowym 

Wszystko o batonikach to eat !
Pełnoziarnisty baton musli z owocami żurawiny i czerwonej porzeczki. 
beauty line - naturalne piękno

Receptura oparta została na bazie mieszanki różnych gatunków zbóż, owoców żurawiny i czerwonej porzeczki, dzięki którym baton charakteryzuje się wysoką zawartością naturalnego błonnika pokarmowego -  niezbędnego składnika codziennej diety, dającego przez długi czas uczucie sytości.
Baton musli Beauty line to idealna przekąska, która szybko dostarczy energii na dłuższy czas w każdych warunkach - w pracy, w domu, podczas wyjazdu i w szkole.

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego
Bez dodatku substancji wzbogacających
Zapraszam na stronę  http://www.toeat.pl/

SMACZNEGO !