wtorek, 25 lutego 2014

Beta skin - Czyli jak pozbyć się niedoskonałości !Jeśli borykacie się z  łuszczycą, atopowym zapalaniem skóry, kontaktowym zapaleniem skóry, łojotokowym zapaleniem skóry, trądzikiem  ,  ten post jest właśnie dla Was.

Do wszelkich kremów podchodzę bardzo sceptycznie, szczególnie do takich co mają wyleczyć skórę z trądziku . Może dlatego jestem tak sceptycznie nastawiona , ponieważ wiele razy się zawiodłam , na kremach które miały wyleczyć mój trądzik . Wypróbowałam już chyba wszystkie kremy , które są dostępne w sieciowych drogeriach . Niestety efektów poprawy mojej skóry nie widziałam  ,
Trądzik najczęściej wyrzuca mi się po 2 stronach brody , są to ropne krostki  . Walczyłam z nimi bardzo długo . Jeśli chociaż na chwilę jakiś krem mi pomógł , one po kilku dniach i tak z powrotem wracały . Najgorsze w tym wszystkim są te blizny , które zostają po każdej krostce.
A tak na koniec chce dodać , że nastolatką już dawno nie jestem , a trądzik mnie dopadł ! Totalna katastrofa.
Aż  wpadł mi w ręce krem Beta Skin Natural Active Cream
Dostałam kilka kremów w takich małych opakowaniach od koleżanki blogerki .
Stosowałam go przez około 2 miesiące. Codziennie rano i wieczorem , smarowałam kremem , tylko te miejsca na których wyrzucają mi się krostki . Już po 2 dniach zauważyłam różnicę , krostki stawały się mniejsze , po tygodniu nie było już po nich śladu. Serio !! . Żeby zapobiec powstawania krostek , przez kolejne dni systematycznie rano i wieczorem smarowałam twarz. Blizny po krostkach w znacznym stopniu się zmniejszyły. Póki co  z efektów jestem zadowolona . Moja twarz jest piękna i gładka. Profilaktycznie muszę zakupić kremik  , bo niestety te próbki co dostałam od koleżanki już mi się pokończyły.
Czy pomógł mi  Beta Skin Natural Active Cream ?

TAK !!

 

Po jakim czasie zobaczyłam pierwsze efekty?

Po 2 dniach krostki stawały się mniejsze, po 7 dniach zniknęły całkowicie

 

Czy kupię po raz kolejny Beta skin ?

Jak najbardziej , polecam wszystkim z problemami skóry

 

Jaka jest cena kremu?

60 zł / 50 ml
Cena odpowiednia , jak dla kremu który na prawdę działa!Gdzie mogę kupić Beta Skin?

Na stronie http://sklep.betaskin.pl/pl/p/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-50-ml/103 

Co mówi producent?

Beta Skin Natural Active Cream to wyrób medyczny stworzony z myślą o pacjentach, którzy nieustannie borykają się z objawami chorób takich jak: łuszczyca, atopowe zapalanie skóry, kontaktowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenia skóry, trądzik, a także w przypadku skóry suchej i wrażliwej. Skutecznie  wspomaga leczenie chorób skóry.
Preparat skutecznie niweluje objawy towarzyszące poszczególnym dermatozom: uporczywy świąd, uczucie pieczenia, zaczerwienienie oraz suchość skóry i nadmierne łuszczenie. Reguluje wzmożony łojotok i zmniejsza rogowacenie, które często objawia się widocznymi pęknięciami naskórka. Dzięki obecności odpowiednio skomponowanych naturalnych składników aktywnych wyrób skutecznie nawilża i natłuszcza skórę, ograniczając ucieczkę wody z naskórka. Poza głównym zastosowaniem we wspomaganiu leczenia przewlekłych chorób skóry, Beta-Skin Natural Active Cream wykazuje właściwości regeneracyjne, które mogą znaleźć zastosowanie dla skóry podrażnionej na skutek nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV. W przypadku zabiegów takich jak:
mikrodermabrazja, dermabrazja laserowa czy złuszczaniu przy użyciu peelingów chemicznych, zastosowanie preparatu Beta Skin Natural Active Cream może ograniczyć podrażnienie, zaczerwienienie, suchość i nadmierne złuszczanie.
Skład: beta glukan, srebro kolidalne, olej kokosowy, ekstrakt wyższych kwasów tłuszczowych.

ZAPRASZAM na stronę producenta  BETA SKIN:

http://sklep.betaskin.pl