czwartek, 20 lutego 2014

Dea Art - rękodzieło artystyczne


Rękodzieło artystyczne....


Wiele z Was zapewne nie posiada talentu plastycznego i technicznego a mimo wszystko stara się coś tworzyć. Ja na przykład mam taki zwyczaj robienie świątecznych kartek samodzielnie , ponieważ taka kartka ma o wiele większą wartość niż taka "chińska karteczka" ze sklepu.
A o to propozycję scrapek wielkanocnych , które możemy wykorzystać do zrobienia takiej kartki :


W tym roku do robienia kartek posłużyłam się scrapkami  
http://www.deaart.pl . Scrapki to takie małe obrazki wycięte z ogrmną precyzją z papieru /tektury   Wyglądają niesamowicie .


  Scrapki kosztują nie wiele :) , ceny wahają się nawet poniżej 1 zł.
Wzorów scrapków jest setki : od wózka dziecięcego ( taką scrapką możemy udekorować kartkę z życzeniami z okazji chrztu ) po kwiatki , pary tańczące , torty urodzinowe itp. Sami możemy stworzyć zaproszenia na ślub czy przyjęcie .W ofercie znalazły się również scrapki okazjonalne ( I Komunia Święta i Wielkanoc) .
Zachęciłam moją małą kuzynkę do zrobienia zaproszeń na jej   I Komunię Świętą  , już kilka zaproszeń zrobiła  , gdzie wykorzystała scrapki . Niestety nie mam zdjęć zaproszeń :( . Pozwoliła mi je umieścić dopiero jak je rozda rodzinie .  W maju oczywiście się pochwalę .  Nasza kartka ozdobiona takimi pięknymi scrapkami będzie wyglądała niesamowicie i niepowtarzalnie. Obdarowana osoba taką kartką na pewno będzie zadowolona , że włożyliśmy w nią tyle serca.

                                               Torciki urodzinowe
                                                        Motyw walentynkowy
                              Torcik urodzinowy
Scrapki są tak dokładnie zrobione i wycięte , wielkie brawa dla wykonawczyni. Ogromnie się cieszę że są osoby które potrafią robić tak piękne rzeczy .  Powinniśmy wspierać to co polskie :) . Dlatego serdecznie zapraszam do