poniedziałek, 17 lutego 2014

Do-tańca.pl Czyli Baletki idealne :)Do-tańca.pl <-- 


Sklep internetowy

Sklep Taneczny


Zapisałam się na taniec połączony z aerobikiem . Świetna sprawa dla każdego , kto chce zgubić parę kilogramów :) ale aż tak bardzo się nie zmęczyć.
Potrzebowałam lekkiego obuwia , które nie będzie ciężkie , w których bez problemu będę mogła rozciągać się :) itp .
Postanowiłam zakupić baletki , pewnie każdej z Was baletki kojarzą się twardym obuwiem , w którym nie można tańczyć , ponieważ spadnie z nogi .
Kochane panie ja mówię tutaj o baletkach do tańca ze sklepu do-tańca.pl , które oddychają , przyczepność mają świetną , nie ma mowy o przewróceniu się przy obrotach , chronią palce, idealnie dopasowują się do stopy  i na dodatek są tanie :).
Koszt baletek to tylko 28 zł . Uważam że jest to rewelacyjna cena .
Trzy pary baletek które zakupiłam stosuję po domu , jako łapcie . Koleżanki gdy przyjdą do mnie w gości bardzo chętnie je zakładają ,  wyglądają w nich bardzo elegancko. Zwykłe łapcie wyrzuciłam . 
Moją opinię już znacie :) . Idealne do tańca, aerobiku , jako obuwie po domuA co mówi producent? Baletki z dzieloną podeszwą

Opis produktu: Jest to model o bardzo wysokiej jakości wykonania przy zachowaniu niskiej ceny. Baletki z dzieloną podeszwą są komfortowe i idealnie dopasowane do kształtu stopy. Bardzo dobre wykonanie sprawia, że baletki sprawdzają się doskonale w codziennym użytkowaniu ale również podczas profesjonalnych występów. Baletki są dostępne w różnych kolorach.  Dodatkowe właściwości:
  • ODDYCHALNOŚĆ - Baletki zostały wykonane z bardzo mocnego, gęsto plecionego materiału bawełnianego dzięki temu zapewniona jest bardzo wysoka oddychalność. Jest to bardzo istotne przy długich i ciężkich treningach.
  • PROFESJONALNE ZASTOSOWANIE - Dzielona podeszwa sprawia że baletka wygina się we wszystkie strony. Stopa bez oporów może pracować w różnych kierunkach. Ze względu na dzieloną podeszwę zwiększa się zastosowanie baletek: taniec, gimnastyka, codzienny użytek.
  • PRZYCZEPNOŚĆ - Podeszwa baletek jest wykonana z naturalnej skóry co zwiększa przyczepność baletki do podłoża.
  • OCHRONA PALCÓW - Przednia część baletki jest obszyta naturalną skórą. Jest to dodatkowe wzmocnienie dla tancerza, które chroni palce stopy podczas intensywnego treningu.
  • KOMFORTOWA WKŁADKA - W środku baletki są wyłożone miękką wkładką co sprawia że są one bardzo wygodne i komfortowe.
  • DOPASOWANE DO STOPY - W górnej części są wszyte dwie gumki (na krzyż), które zapobiegają spadanie baletki z pięty. Dodatkowo w obwodzie wszyta jest mniejsza gumka - po ściągnięciu powoduje, że baletka jest idealnie dopasowana do stopy.
Materiał: całość z gęsto plecionego materiału bawełnianego, podeszwa i palce z naturalnej skóry.Baletki z dzieloną podeszwą