wtorek, 11 marca 2014

4bobas.pl - Artykuły dla dzieci i ich mam :)


Gwiezdny zestaw stołowy

Brzmi tajemniczo ?  Zaraz wam wyjaśnię co to takiego . 

Gwiezdny zestaw stołowy to nic innego jak zestaw naczyń  polecany dla dzieci od 9 miesiąca życia i zawiera : miseczkę (poj. 390 ml ) z pokrywką, kubek (poj. 330 ml) z pokrywką i ustnikiem, łyżeczkę i widelec.  Najbardziej w tym produkcie zainteresował mnie fakt że zestaw ma antypoślizgowe spody uniemożliwiające przesuwanie się naczyń na stole. Miękkie elementy kubka ułatwiają trzymanie go w małych dłoniach dziecka. Naczynia nadają się do przechowywania jedzenia w zamrażarce oraz do podgrzewania w kuchence mikrofalowej /bez pokrywek/. 
Wielką wygodą jest możliwość podgrzewania jedzenia od razu w miseczce. Sprawdziłam można ! 

Ten piękny zestaw zakupiłam swojej siostrzenicy na jej pierwszy roczek . Jej mamusia zażyczyła sobie czegoś praktycznego . Laurze od razu spodobał się zestaw , może dlatego że jest taki kolorowy :) i poręczny. Na pierwszy ogień testowany był kubek , jak tylko wyciągnęła go z pudełka , intuicyjnie chciała z niego już pić. Przechylała i nic nie leciało była bardzo z tego powodu rozżalona . Szybciutko wlałam jej soczku :) i Laureczka wygodnie rozsiadła się w fotelu , wzięła swój nowy kubek z ustnikiem i zaczęła oglądać bajki , nic się nie wylało .
Miseczka stała się ulubioną mamy Laurusi i jej samej też :) . Laurą bardzo często zajmuję się jej tata , teraz wystarczy że podgrzeję miseczkę i obiadek dla córy gotowy :) . Mniej zmywania  = więcej czasu dla siebie :).  
Do zestawu dołączone są też plastikowe sztućce , łyżeczka i widelczyk . Świetnie nadają się do nauki samodzielnego jedzenia. Dziecko nie powinno zrobić sobie nimi krzywdy.
Na miseczkę można założyć pokrywkę , dzięki czemu obiadek nam nie wystygnie i możemy go zjeść np. na placu zabaw. Naczyń nie czuć plastikiem :) , przeżyły nie jeden upadek ze stołu a nadal wyglądają jak nowe. 


Co wchodzi w skład zestawu ?

-miseczka z pokrywką

-widelczyk , łyżeczka

-kubek z ustnikiem i pokrywką

Dla kogo zestaw będzie odpowiedni ?

-dla dzieci od 9 miesiąca , chociaż taką miseczkę możemy korzystać znacznie wcześniej  np. do przechowywania drobnych przekąsek dla dziecka

-dla każdego ( do miseczki możemy włożyć co tylko chcemy, nic nam się z niej nie wysypie bo ma szczelną pokrywkę) .

-śmiało możemy spakować w miseczkę naszą ulubioną sałatkę i zabrać ją do pracy ( miseczka nie wygląda na typowo dla dziecka , więc nie musicie się jej wstydzić) . Na pewno ją pokochacie :). 

-dla zaradnych mam ( miseczki można zamrażać , podgrzewać w mikrofali)


Czy polecam zestaw ?

- Jak najbardziej TAK 

Gdzie mogę go kupić?

Na stronie

Cena: 
Bardzo atrakcyjna !! 
Cena zestawu tylko : 
25,57 zł