poniedziałek, 9 czerwca 2014

Bajeczneobrazy.pl - Obrazy na każdą okazję

Obrazy i zdjęcia na płótnie, fototapety


Kiedy trafiłam na stronę bajeczneobrazy.pl spędziłam na niej około godziny , nim wybrałam moje piękne 2 wymarzone obrazy . 
Sklep internetowy Bajeczne obrazy posiada ogromną ilość obrazów i plakatów , fototapet podzielonych na kategorię , co z pewnością ułatwi wam szukanie. Możecie również wysłać swoje zdjęcie z którego będzie zrobiony obraz. Taki "własny" obraz mam już w planach , jak go dostanę to się Wam z pewnością pochwalę.
Obrazy drukowane są na płótnie i pokrywane specjalnymi substancjami dzięki czemu są trwałe i wyglądają jak prawdziwe malowane . Format obrazów możecie sobie wybrać dowolny. Ceny są bardzo przystępne , a co najważniejsze jakość obrazów jest wyśmienita . Z pewnością nigdzie indziej nie znajdziecie tak starannie wykonanych . Jeśli chodzi o przesyłkę , to była ekspresowa . Paczkę przywiózł kurier , obrazy były bardzo dobrze zapakowane , nic im się nie stało podczas transportu .
Nie wiem co mogę więcej powiedzieć na temat obrazów , może jeszcze tylko tyle że wyglądają identycznie jak te prezentowane w internecie albo nawet lepiej . 


Mój obraz nr 1  (Tulips #28819889) TULIPANY


To był pierwszy obraz który od razu mi się spodobał , już w głowie sobie układałam gdzie go mogę powiesić. Tulipany zawisły w mojej kuchni , dzięki czemu ściany nie są już takie puste .Ten prześliczny obraz wpadł już w oko nie jednej mojej koleżance :) . 
Białe tulipany tak naprawdę pasują do każdego pomieszczenia. 
Idealnie sprawdzą się na prezent , taki wzór z pewnością nie wyjdzie z mody ani się nie znudzi. 
Jest zarazem prosty w sam sobie i subtelny. 
Cena obrazu zależy od jego wielkości .


Mój obraz nr 2 Góry i wrzosowisko (mountain landscape #39975795 )


Ten obraz wisi u mnie w salonie, zawsze jak na niego patrzę poprawia mi humor. Ma piękne kolory fioletu i różu.

Góry prezentują się niesamowicie. Taki sam zamówiłam koleżance z okazji parapetówki , długo myślałam nad prezentem . Ale kiedy była u mnie i powiedziała że mam śliczny obraz i jej też by taki pasował . Pomysł na prezent nasunął się sam.  
Jak zapakowane przyszły obrazy ?


Czy obrazy są trwałe? 

Tak oczywiście , nie różnią się niczym od obrazów malowanych .
Co mówi producent?


Obrazy wydrukowane na wysokiej jakości bawełnianym, malarskim płótnie canvas o gramaturze 360g/m2, naciągniętym na drewniane sosnowe ramy tzw. krosna lub blejtramy. Duże rozmiarowo obrazy w środku mają wzmacniającą drewnianą poprzeczkę lub krzyżak. Standardowe krosno jest grubości 2cm, a krosno 3D ma grubość 3,5cm


Krawędzie boczne obrazów są zadrukowane motywem zdjęcia, dzięki temu mamy możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności oprawiania


Obraz można pokryć werniksem co podnosi nasycenie w przypadku werniksu błyszczącego, a także zabezpiecza wydruk przed wilgocią i promieniowaniem UV.


Obrazy wykonujemy na drukarce uznanej za najlepszą na świecie do wydruków fotograficznych - Epson Stylus Pro 9900. Drukarka ta wykorzystuje nową, zaawansowaną technologię 11-stu kolorów, poszerzającą zakres tonalny druku (HDR). Rozdzielczość druku do 2880 dpi zapewnia płynne przejścia tonalne.