piątek, 20 czerwca 2014

Graal - ryby w puszce
To że ryby są bardzo zdrowe to pewnie każdy wie. Jednak pozwolę Wam szybko przypomnieć co im zawdzięczamy:
                  
Produkty firmy Graal są mi bardzo dobrze znane od wielu wielu lat.  Na sklepowych półkach możemy spotkać filety  z makreli , śledzia,  szprotki w puszkach , sałatki rybne , tuńczyki , łososie , paprykarze i wiele innych wspaniałych produktów.

Czym się wyróżniają produkty Graal  ?  Jakość , to słowo przychodzi mi do głowy na pierwszym miejscu .W puszce znajdziecie na prawdę rybę a nie tylko jej malutki kawałek .Produkty Graal mają przepyszne zalewy , znajdzie się coś z pewnością dla smakoszy ryb w oleju jak i dla tych co uwielbiają je w sosie pomidorowym . Istnieje wiele zalew i sosów z rybkami . Pamiętam jak kiedyś jadłam łososia po meksykańsku mmm mniam pychota. Niestety w najbliższym sklepie mogę spotkać tylko niektóre smaki rybek z graala . I te właśnie rybki pokaże wam na zdjęciach.
Puszki Graal używam bardzo często do sałatek , tuńczyk idealnie się do tego nadaję i jest mało kaloryczny .
W moim domu wszyscy bardzo lubią jeść ryby. Puszka Graal ma wiele zalet :) jest smaczna, wszędzie można ją zabrać (uwielbiam makrele na drugie śniadanie) , a na dodatek ma atrakcyjną cenę oraz doskonałą jakość .

 Rybki Graal uwielbiane są przez dzieci :), ponieważ nie mają ości i dosłownie rozpływają się w ustach.

Tak jak wcześniej pisałam używam rybek z Graala do sałatek , kanapek lub jem je prosto z puszki :) . Na wigilijnym stole nie może zabraknąć oczywiście śledzi w oleju Graal .
W związku z zbliżającymi się wakacjami , warto zaopatrzeć się w konserwy Graal :) idealnie sprawdzą się w podróży , czy też na biwaku jako szybki posiłek. W zamkniętym opakowaniu nie trzeba przechowywać ich w lodówce.


ZAPRASZAM NA STRONĘ PRODUCENTA