czwartek, 11 września 2014

Glasmark - szklane salaterki na drewnianej podstawce  
Na samym początku chciałam przeprosić moich czytelników za tak długą przerwę , niestety mój stan zdrowia nie pozwolił na pisanie świeżych postów . Pobyt w szpitalu potem rehabilitacja uniemożliwiły mi kontakt z Wami .  Mam nadzieję że szybko to nadrobię i obiecuję że w tym miesiącu przedstawię wam wiele praktycznych recenzji .

Dzisiejsza recenzja będzie dotyczyła Firmy Glasmark producenta szklanych wyrobów , a dokładnie przepięknych nowatorskich salaterek .
Firma Glasmark bardzo dobrze mi się kojarzy, na prezent ślubny dostałam mnóstwo szklanych naczyń z tej właśnie firmy ( zamiast pieniędzy poprosiliśmy o coś praktycznego  , moja ciocia sprawiła mi szklanki ,salaterki , kieliszki , i wiele innych przedmiotów które mam do dziś.
Produkty Glasmark wykonane są z bardzo dobrej jakości szkła , nic się z nimi nie dzieje . Podczas zmywania wiadomo nie zawsze obchodzę się z naczyniami delikatnie , a do tej pory ani jedna szklanka się nie potłukła ani nie wyszczerbiła.

Mam wielką słabość do kupowania różnych szpargałów do kuchni . Jak każda gospodyni mam 1000 salaterek , miseczek itp  mniejszych większych a jak przychodzą goście zawsze mam problem które  wybrać. 
 Chciałam wam przedstawić mój numer jeden wśród salaterek ( składa się z 3 salaterek na jednej drewnianej podstawce. 
Pierwsze co mnie zauroczyło  to oryginalna drewniana podstawka , która nadaję elegancji naszemu stołowi .
Salaterki wykonane są z przezroczystego szkła  ,są grube ( myję je w zmywarce, przeżyły nie jeden upadek , nie jedną imprezę a wyglądają jak nowe) .

Każdą z nich jest osobno ( nie są przyklejone do podstawki) jedna z koleżanek tak sobie właśnie pomyślała . 
Podstawka ma specjalne wgłębienia , dzięki czemu salaterki możemy bezpiecznie przenosić , nie ma możliwości że któraś z nich spadnie .

Co można podawać w salaterkach ?  

Wszystko , to jest ich największa zaleta :) .  Wykorzystałam je do podawania "suszi" , jak również  przechowywałam w nich owoce do gofrów . Świetnie się sprawdzą na sałatki , sosy, cukierki  . 
Każda rzecz w nich podana wygląda bardzo wykwintnie i smacznie .
Takie potrójne salaterki zaoszczędzą miejsca na stole , w salonie mój stół nie jest jakiś ogromnych rozmiarów ,dlatego jak przychodzą do nas goście , muszę się czasem porządnie nagłowić jak to całe jedzenie poustawiać żeby się zmieściło i jeszcze ładnie wyglądało . 
Trzy sałatki ( w jednym) dla mnie to świetne rozwiązanie 
Podczas imprez wielu znajomych zachwycało się salaterkami  ( często mówili że jeszcze takich nie widzieli i chętnie podobne by zakupili ) :) . 
Drewno łączone z szkłem to ostatni hit mody. Rozglądam się jeszcze za cukierniczką , jak już ją kupię pochwalę się Wam.


Taki nowy styl łączenia drewna ze szkłem bardzo mi się podoba , uwielbiam rzeczy niebanalne , z klasą .
Nieraz się skusze na jakiś tani zakup w tzw . sklepie po 4 zł , nie wiem czy to był jakiś pech czy po prostu słaba jakość   , ale kieliszki podczas mycia pękały jeden po drugim . Były zrobione z tak cienkiego szkła że chyba można było na nie tylko patrzeć . 
Dlatego teraz wolę zapłacić parę złotych więcej i nie kupować chińszczyzny. Glasmark nigdy mnie nie zawiódł !

Żadnej z rzeczy z Glasmarku jeszcze nie stłukłam (odpukać w niemalowane) , mam nadzieję że nie stłukę . 
W ofercie Glasmarku z pewnością znajdziecie coś dla siebie  zarówno dla osób które lubią klasyczne wzory jak i te nieco nowocześniejsze. "Szklane naczynia " to doskonały prezent na parapetówkę , urodziny, ślub itp .
Szklane produkty Glasmarku znajdziecie w sklepach internetowych jak i tych stacjonarnych . 
Cena produktów jest przystępna :) .  
Cena salaterek to około 40 zł plus  minus w zależności gdzie kupicie.

 Zalety produktów z firmy Glasmark:

+nowatorskie wzory

+elegancja

+trwałość

+doskonała jakość

+oferta dostosowana nawet do bardzo wymagających klientów

+przystępna cena

+dostępność
Jeśli chcecie zapoznać się z ofertą firmy Glasmark zapraszam na stronę