piątek, 3 października 2014

Hellio bakalie
produkty


Helio jest producentem bakalii , owoców suszonych .Od zawsze miałam słabość do rodzynek  :) , z niecierpliwością czekałam aż mama będzie piekła ciasto . Moje dzieci również bardzo lubią suszone owoce , bardzo się z tego powodu cieszę . Bo jest to zdrowa i zarazem smaczna przekąska.  Firma Helio nie używa niezdrowych konserwantów , mamy pewność że nie zaszkodzimy sobie ani dzieciom.

 Suszone śliwki jem praktycznie codziennie , jak wiadomo są one bardzo dobre na przemianę materii . Dodaję kilka suszonych śliwek firmy Helio do owsianki . Suszone morele dodaję do jogurtu naturalnego , lub lodów. Rodzynki najczęściej jem "same" bo są tak pyszne że trudno się oprzeć. Moje dzieci suszone morele traktują jak słodycze, jeśli mają ochotę na coś słodkiego właśnie po nie sięgają . Bardzo się ciesze z ich dobrego nawyku :) . Zdrowe odżywanie jest najważniejsze już od najmłodszych lat.  Dzieciom z otyłością twarzą się komórki tłuszczowe , które nigdy nie znikną jedynie będą uśpione. Takie osoby w  przyszłości będą miały bardzo dużą tendencję do tycia , wciąż będą musiały uważać na to co jedzą . Jestem przeciwniczką odchudzania się młodych dziewczyn , nastolatek . Należy odżywiać się zdrowo i racjonalnie .  

 

Co mówi producent :


Dzięki naturalnemu procesowi suszenia uzyskano produkty pełnowartościowe, soczyste i odpowiednio miękkie, a jednocześnie naturalnie zdrowe, o naturalnie wyjątkowym smaku i naturalnym dla suszonych owoców ciemnym kolorze.

Bakalie HELIO Natura nadają się zatem jako zdrowszy wariant owoców suszonych dodawanych do świątecznych przysmaków, lecz przede wszystkim jako codzienna dawka zdrowia w śniadaniowym musli, przekąsce w ciągu dnia, czy dodatku do sałatek i innych dań.

Ponadto dzięki niskiej zawartością sodu produkty HELIO Natura pomagają także utrzymać odpowiednie ciśnienie krwi, a duża zawartość błonnika predestynuje je do stałej obecności w diecie osób na dietach redukujących wagę. Są także bogate w witaminy, wartości odżywcze, mikro i makroelementy.

Podsumowanie  :

Bakalie i owoce suszone Helio  są bardzo pyszne  i zdrowe.
Polecam osobom na diecie, suszone owoce mogą zastąpić wam słodycze.
Suszone owoce możecie dodawać do jogurtów, ciast, lodów , sałatek itp , albo jeść je "same" .
Po raz kolejny muszę podkreślić że produkty Helio nie zawierają szkodliwych substancji.
Produkty Helio zasmakują także dzieciom .

Polecane są także dla alergików. 


Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej :HELIO Natura nie zawiera konserwantów typowych w produkcji niektórych owoców suszonych, tj. dwutlenku siarki (E220) i kwasu sorbowego (E200).Bez konserwantów


Dlaczego Natura jest lepsza od konserwantów