czwartek, 6 marca 2014

sklep.mambaby.pl

MAM Feeding Set - Zestaw do karmienia

http://sklep.mambaby.pl/produkt-mam-feeding-set.html

Chciałabym  zaprezentować wam nowoczesną miseczkę do karmienia z firmy MAM.

Firma MAM gości w mojej rodzinie już od dawna , w sklepie można znaleźć wiele praktycznych innowacyjnych gadżetów dla mam i maluszków .


 

Zestaw do karmienia MAM Feeding Set to świetne rozwiązanie nawet dla bardzo małych dzieci. Miseczka wykonana jest z bardzo wytrzymałego plastiku , posiada uchwyt (dziecko może trzymać miseczkę jedną ręką) , miseczka podzielona jest na 2 części dzięki czemu jedzenie nam się nie miesza . Miseczka posiada szczelną pokrywkę , po zamknięciu z miseczki nie ma prawa nam nic absolutnie wylecieć . A na dodatek taka miseczka świetnie trzyma nam ciepło :)  , gdy zakryjemy je pokrywką.

Zestaw jest bardzo wytrzymały, moja siostra prawie codziennie podaję w nich dzieciom obiadki , a miseczki nadal wyglądają jak nowe.

Zapomniałam Wam wspomnieć o najważniejszym , w skład zestawu do karmienia wchodzi MAGICZNA ŁYŻECZKA , tak dobrze przeczytałyście . Dlaczego Magiczna?  Dlatego że zmienia kolor gdy potrawa jest zbyt gorąca , dziecko dzięki temu samo będzie wiedziało czy już może zacząć jeść czy jeszcze nie. Łyżeczka jest bardzo wygodna i miękka , dziecko na pewno sobie krzywdy nią nie zrobi . Zestawy są kolorowe  :) , nawet największy niejadek będzie chciał spróbować jeść obiadek magiczną łyżeczką. Gdy chcemy wyjść z dziećmi na plac zabaw , śmiało w taką miseczkę możemy zapakować kawałki owoców , chrupek :) wszystko co dzieci lubią . Dzięki pokrywce nic nam się nie wysypie  , a produkty będą świeże i pachnące. Produkty MAM są wykonane z  bardzo dobrych  , przebadanych , nietoksycznych materiałów. Opisany przeze mnie zestaw  może być już stosowany u dzieci od 4 miesiąca życia.

Zalety :

+szczelna pokrywka

+idealny zestaw na wyjazdy

+możemy stosować jako pojemnik na drugie śniadanie (mam na myśli was także mamusie)

+łyżka informująca o tym że potrawa jest za ciepła żeby ją zjeść

+zestaw jest bardzo kolorowy :) ,na pewno zachęci niejadków do jedzenia

+cena 30zł , ( produkt posłuży wam na pewno na długi czas)

 

A co mówi producent?

  • Miska Feeding bowl. Można ją łatwo trzymać jedną ręką, podczas gdy druga jest wolna i służy do karmienia. Idealna do używania poza domem.
 
  • Praktyczna łyżka Soft Spoon z czujnikiem ciepła. Zasada działania jest prosta: jeżeli pokarm jest za ciepły, łyżka zmienia kolor. Łyżka jest lubiana przez dzieci ze względu na swoją miękkość.

Gdzie można kupić ?

Na stronie : http://sklep.mambaby.pl/produkt-mam-feeding-set.html

 

Jakie zastosowanie znalazłam dla miseczki ?

+używam jej jako pojemnika na sałatkę do pracy lub wlewam do niej jogurt z płatkami 

+zabieram ją w podróż , wkładam do niej pokrojone wcześniej owoce