wtorek, 6 maja 2014

Peeling błotny do twarzy z kwasami owocowymi BingoSpa

http://bingosklep.com/
 O kosmetykach Bingo Spa pewnie każda z was  słyszała , firma produkuję profesjonalne kosmetyki zarówno do pielęgnacji twarzy , ciała , włosów . Mój ulubiony kosmetyk z Bingo Spa to peeling błotny do twarzy z kwasami owocowymi. 


Moja cera to typ skóry mieszanej , niestety z widocznymi porami.  Peeling z Bingo spa doskonale sobie z nimi radzi . Widocznie zmniejsza moje pory, oczyszcza je , skóra tuż po zabiegi i długo po nim jest gładka , nie błyszczy się. 
Odkąd stosuję peeling błotny, nie używam fluidu . Nie muszę już maskować tych wstrętnych porów.Co mi się najbardziej podoba w peelingu Bingo Spa ?

Jest drobnoziarnisty , 100% naturalny, nadaję się nawet do bardzo wrażliwej skóry,  zawiera kwasy owocowe , oraz błoto z morza martwego .  Dzięki bingo spa , profesjonalny peeling twarzy mogę wykonać sama w domu :). Efekt jest długotrwały . Opakowanie jest bardzo praktyczne ( słoiczek) , dzięki czemu wykorzystamy cały preparat , nic nam się nie zmarnuję.

 

Jak wykonuję peeling?

Zwilżam twarz wodą , następnie nakładam peeling grubszą warstwę w strefę T (czyli czoło , nos ,broda) , omijam okolice oczu . Gdy nałożę peeling czekam około minuty aż mi się lekko zacznie wchłaniać . Błotko sprawia że czuję delikatne chłodzenie. Po minucie , robię masaż twarzy okrężnymi ruchami . Następnie spłukuje peeling letnią wodą , wycieram twarz ręcznikiem do sucha. Skóra teraz jest przygotowana do nakładania waszych ulubionych kremów.


Od jak dawna stosuję peeling błotny Bingo Spa?


Od 4 miesięcy :)  aż do dziś

 

Kiedy zauważyłam efekty ?


Od pierwszego stosowania można zauważyć efekt , skóra staję się gładka i zdrowa i nie błyszczy się:) . Pory stają się mniej widoczne , peeling świetnie je oczyszcza.


Czy może być stosowany przez każdego ?


Moim zdaniem nie ma ograniczeń wiekowych  :).


Co mówi producent ?

Drobnoziarnisty peeling błotny BingoSpa do twarzy z kwasami owocowymi AHA delikatnie usuwa martwy naskórek. Zawiera 10% naturalnego błota z Morza Martwego, 2% mielonych pestek z oliwek i pięćdziesięcio procentowe kwasy owocowe.
W przypadku cery tłustej i mieszanej błoto z Morza Martwego oczyszcza zatkane pory skóry (poprzez absorbcję z porów nieczystości) oraz zapewnia działanie bakteriobójcze. Bardzo istotne dla osób z cerą tłustą i mieszaną jest to, iż błoto powoduje istotne zwężenie porów skóry.


Kwasy owocowe złuszczają naskórek. Zwiększają poziom nawilżenia skóry czego efektem jest poprawa elastyczności i wyglądu zewnętrznej warstwy skóry.Po starannie wykonanym peelingu BingoSpa skóra jest oczyszczona i wygładzona, bardziej podatna na działanie aktywnych substancji zawartych w innych preparatach kosmetycznych BingoSpa.

Nie zawiera barwników i kompozycji zapachowych

Sposób użycia: opuszkami palców rozprowadzić peeling BingoSpa na twarzy i szyi. Delikatnymi, kolistymi ruchami masować skórę, następnie spłukać wodą.


Uwaga! W czasie stosowania preparatów zawierających kwasy AHA, kwas glikolowy, kwas mlekowy należy bezwzględnie unikać eksponowania skóry na promieniowanie UV - opalanie, solarium
.

Ile kosztuję ?


14 zł

Gdzie mogę kupić peeling błotny Bingo Spa ?

Bingo Spa możecie kupić w hurtowniach kosmetycznych , sklepie internetowym http://bingosklep.com/