wtorek, 30 września 2014

Gentle dayGentleDay

O Gentle day dowiedziałam się z kobiecych czasopism : poradnik domowy , tina , itp.

Gentle day oferuję produkty do higieny intymnej (wkładki , podpaski, chusteczki ).

W te trudne dni każda z nas chce się czuć komfortowo i bezpiecznie. Produkty Gentle Day z pewnością was miło zaskoczą i staną się waszymi ulubionymi produktami. Mi przede wszystkim spodobała się ich chłonność, mimo tak cienkiej grubości .

Dzięki produktom Gentle Day mogę chodzić w białych spodniach , niczego się nie obawiam . Chodzenie na siłownie czy fitness to również dla mnie nie problem. Nieprzyjemne zapachy mnie nie dotyczą . Polecam drogie panie wypróbować i samemu ocenić .

Myślę że produkty Gentle day , ich delikatność i komfort przypadną wam do gustu.

Podpaski Gentle Day wchłaniają od 120 do 150 ml cieczy, a ich powierzchnia pozostaje sucha. O niniejszym fakcie można się przekonać po wykonaniu testu chłonności. 
Na podpaskę Gentle Day wylano 100 ml, a na zwykłą tylko 20 ml wody.

 Wynik: Gentle Day pochłonęła całą ilość i powierzchnia pozostała sucha, zwykła podpaska wchłonęła 20 ml, jednak po przyciśnięciu chusteczka była mokra.


Gentle Day to jedyne wkładki ekologiczne z paskiem anionowym posiadające patent na wynalazek.
Gentle Day wkładki są produkowane z wysokiej jakości materiałów, nie są chlorowane, posiadają przyjazny dla skóry odczyn pH. Posiadają certyfikat ekologiczny Oeko-Tex 100. W

Z powodu żółtego paska anionowego niniejszym wkładkom przyznano patent na wynalazek. Podczas produkcji do paska anionowego przekazywane są cząstki kryształu turmalinu. Kryształ turmalinu, zwany też „elektrycznym kamieniem” pod wpływem działania siły zewnętrznej generuje aniony i dalekie infraczerwone promienie, te zaś odznaczają się właściwościami antybakteryjnymi, regenerującymi i wzmacniającymi odporność. W celu ochrony miejsc intymnych kobiet podczas menstruacji, zapewnienia szybkiego gojenia się ran (np. po porodzie) oraz w celu ochrony zdrowia reprodukcyjnego kobiet, w podpaskach Gentle Day® wklejono pasek anionowy, który usuwa nieprzyjemny zapach i zatrzymuje rozprzestrzenianie się bakterii wewnątrz wkładki.


Używanie wkładek higienicznych Gentle Day® pozwala uniknąć napięcia, zaczerwienienia skóry, wysypki, bólu miejscowego, ponieważ doskonale przepuszczają powietrze, zachowują suchą powierzchnię a pasek anionowy zatrzymuje rozprzestrzenianie się bakterii wewnątrz wkładki.

Produkty Gentle day możecie kupić w internecie , drogerii , aptece

Ceny : przystępne , podobne jak produktów z innych firm

Zapraszam na stronę producenta: