poniedziałek, 5 stycznia 2015

PERSIL SENSITIVE GEL- Sklepykrzyś.pl Produkty pochodzenia niemieckiegoChyba nikogo nie muszę przekonywać o tym że "chemia niemiecka " jest lepsza od naszej polskiej.
W sklepie internetowym  sklepykrzyś.pl zaopatruję się w chemię pochodzenia niemieckiego regularnie.

Proszki do prania , płyny do płukania te które spotykamy w marketach są gorszej jakości , bywają rozcieńczone, mniej pachną mimo że mają takie same opakowania jak te na rynku niemieckim.
Proszki / płyny do płukania z sklepykrzys.pl pochodzenia niemieckiego nigdy mnie nie zawiodły. 
Innych nie kupuję . Mój ulubiony płyn do prania rzeczy kolorowych jak i białych to PERSIL SENSITIVE GEL,  najbardziej odpowiada mojej skórze ( niektóre proszki podrażniały skórę)  . Persil sensitive jest stworzony dla skóry wrażliwej . Płyn można używać w automacie, jak i prać ręcznie.

Persil posiada w składzie calgon , dzięki czemu kamień nie osadza się w pralce.
PERSIL SENSITIVE GEL poradzi sobie z każdymi plamami , zarówno po winie , owocach , trawie , krwi , smarach . Odkąd mam "swój persil" pranie należy do przyjemności . Nie muszę już się martwić że wyjmę coś z pralki niedopranego.
Pranie pięknie pachnie, jest miłe w dotyku. Persil Sensitive jest bardzo wydajny, butelka starcza mi na bardzo długo.


Co mówi producent ?


Persil Sensitive Gel stworzony z myślą o osobach z wrażliwą skórą, dlatego nie wywołuje podrażnień ani alergii.Do prania tkanin białych i kolorowych. Nadaje się do prania ręcznego i automatów. Zawiera calgon zapobiegający osadzaniu się kamienia w pralce. Temperatura prań: 20°C - 95°C Ilość prań: 48


Gdzie mogę zakupić Persil ?


W sklepie internetowym sklepykszys.pl . 
Tak jak wspominałam w moim wcześniejszym poście , sklep Krzyś ma bardzo duży asortyment chemiczny jak i spożywczy pochodzenia niemieckiego.
Wysyłka jest błyskawiczna , dokładnie zapakowana . Z pewnością słodycze jak i chemia dotrą do was w nienaruszonym stanie.
Ceny w sklepykrzys.pl są bardzo atrakcyjne , a produkty doskonałej jakości .


Zapraszam na stronę sklepu   Sklepykszys.pl