czwartek, 26 lutego 2015

Mascara -MEGA SIZE LASHES EVELINE COSMETICS

sklep.eveline.euChciałam wam dziś pokazać maskarę do rzęs za jedyne 14zł, która czyni cuda!
Mowa oczywiście o mascarze -MEGA SIZE LASHES EVELINE COSMETICS.
Maskarę poleciła mi pani w drogerii Hebe, szukałam czegoś niedrogiego (nie wierzę w to że tusz za 200zł czymś się różni od tego za 14zł). Nie lubię przepłacać, za rzeczy które wiem że niczym się nie różnią od tańszych zamienników.
Tusz ma fajnie wyprofilowana szczoteczkę, która idealnie wydłuża rzęsy i lekko pogrubia.

Mi najbardziej zależało na efekcie wydłużenia, z natury mam krótkie rzęsy( co zobaczycie na zdjęciach). Dlatego musiałam spędzać dużo czasu na malowaniu oczy, maskara eveline ten czas mi skróciła.
Wystarczy jedno pociągnięcie maskarą a rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, przypomina mi to efekt sztucznych rzęs w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Tusz nie uczula, a mam bardzo wrażliwe oczy i muszę na wiele firm uważać.

Kolor maskary to bardzo ciemna czerń, która uwydatnia spojrzenie.
Maskara spełnia wszystkie moje oczekiwania, ładnie wydłuża rzęsy, nie skleja ich, pogrubia, zmywa się dosyć łatwo, cena i dostępność produktu doskonała.

Podsumowanie:
Mascara -MEGA SIZE LASHES EVELINE COSMETICS
+maksymalnie wydłuża rzęsy
+pogrubia rzęsy
+rzęsy się nie sklejają, są idealnie rozdzielone
+maskara się nie kruszy
+łatwo się ją zmywa
+nie uczula
+nie rozmazuję się (czasem maluję się nim na basen czy siłownię)
+cena 14 zł 

Efekt przed:

Efekt Po:
Co mówi producent?

Rewolucyjna maskara MEGA SIZE LASHES zapewnia natychmiastowy efekt maksymalnie wydłużonych i zagęszczonych rzęs. Innowacyjna formuła tuszu BEAUTY & CARE sprawia, że rzęsy stają się długie, gęste i wyraziste. Wyprofilowana, silikonowa szczoteczka DOUBLE BRUSHTM równomiernie rozprowadza tusz na rzęsach, nie pozostawiając grudek. Mikro włoski silikonowe dokładnie rozdzielają rzęsy oraz maksymalnie wydłużają i pogrubiają każdą z nich, od nasady aż po same końce. Formuła bogata w pigmenty mineralne, naturalny wosk carnauba oraz kompleks witamin (A, E i F) doskonale wzmacnia, odżywia i kondycjonuje rzęsy. Zapobiega wypadaniu i łamaniu rzęs, pobudzając je do wzrostu. Dzięki zawartości D-panthenolu tusz jest wyjątkowo delikatny dla oczu i nie powoduje podrażnień.

Gdzie mogę kupić maskarę?

W każdej drogerii lub sklepie internetowym