wtorek, 24 marca 2015

Napój aloesowy Aloe Vera - Be fit :)


logo befit - napoje aloesoweW tak ciepły wiosenny dzień, chciałam wam pokazać bardzo smaczny i zdrowy napój z cząstkami aloesu ALOE VERA- be fit. Napój aloesowy wyróżnia się wśród innych napoi, przede wszystkim tym że w składzie ma prawdziwy aloes, a nie jakiś tylko aromat. W napoju pływają cząstki aloesu, na zdjęciach, to zauważycie. Aloe Vera to mój ulubiony napój pod względem walorów smakowych jak i zdrowotnych :). Aloes jest źródłem białka, działa bardzo korzystnie na ciało.
Skład napoju Aloe Vera  miło mnie zaskoczył, nie ma w nim chemii i szkodliwych ulepszaczy.
Aloe Vera dostępny jest w 2 wielkościach butelek, mała 0,5 bardzo poręczna ( w sam do zabrania w podróż, do pracy czy na trening), oraz w dużej rodzinnej butelce 1,5litra.
Napój nie ma zbyt wielu kalorii, dlatego daję go również do picia dzieciom. 
Jeżeli jesteście na diecie a znudziła się wam zwykła woda do picia, to myślę że Aloe Vera przypadnie wam do gustu.
Smak napoju jest przepyszny, słodki i zarazem orzeźwiający. Najlepiej smakuję schłodzony.
Cena napoju jest przystępna, mała butelka kosztuję około 3-4zł.

A co mówi producent?

Napój zawiera cząsteczki naturalnego aloesu, rośliny powszechnie znanej z właściwości prozdrowotnych. Aloe vera barbadensis (Aloes) jest wyjątkowo bogatym żródłem białek, występujących w postaci aminokwasów.


Skład: Woda, miąższ i żel z Aloesu (≥30%), cukier, syrop fruktozowy; substancja słodząca: sukraloza; regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, mleczan wapnia, cytrynian sodu; środek zagęszczający: guma gellan; aromat winogronowy.


Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem napoju aloesowego ALOE VERA -be fit to zapraszam na stronę: