czwartek, 7 maja 2015

Książki dla dzieci--------> Wydawnictwo Monika Duda

Wydawnictwo dla dzieci MD Monika DudaTo jak ważne jest czytanie, mam nadzieję że każdy z was wie. Swoim dzieciom czytałam nawet tuż przed narodzeniem. W moim domu zawsze było dużo książek. Moje dzieci od zawsze lubiły książeczki, może wydawać to się niewiarygodne, ale wolały je od oglądania telewizji.
Najstarsza córka ma 5 lat już świetnie czyta, płynnie i bardzo wyraźnie. Myślę że jest to zasługa jej opiekunki, z którą razem czytała bajki. Młodszy synek lubi bawić się książeczkami, z zaciekawieniem pyta "a co to jest mamo".  Przy wyborze książeczek sugeruję się tym czy są odpowiednio dobrane do wieku (rogi książeczek najlepiej jeśli są półokrągłe, dzięki czemu dziecko nie zrobi sobie krzywdy.


Najczęściej kupuję książeczki edukacyjne, dzięki którym dziecko uczy się zawodów, nazw zwierząt, kolorów, liczb, wyposażenia domu, części ciała, pojazdów dosłownie wszystkiego co nas otacza.
Dzieci dzięki takim kolorowym książeczką szybciej się uczą i lepiej rozwijają. 
Czytanie dzieciom od narodzin sprawi że szybciej zaczną mówić i nie będą miały kłopotów z nauką w przedszkolu.
Na stronę wydawnictwa Monika Duda trafiłam całkowicie przypadkiem. W wyszukiwarkę wpisałam hasło: bajki dla dzieci i tak trafiłam do wydawnictwa Monika Duda.W swojej ofercie wydawnictwo Monika Duda ma: bajki dla dzieci, książeczki edukacyjne, kolorowanki, encyklopedie,  plecaki, mazaki itp.
Książeczki kartonowe od razu mnie zachwyciły, tytułów było tak wiele, że ciężko było mi się zdecydować.
Wszystkie książeczki mają piękne obrazki, które od razu zaciekawiły moje dzieci.
Zdecydowałam się na książeczki o: Owadach, Strażaku, Pociągu, Samochodach, Dobre Słówka i wiele innych.
Książeczki są wygodne w użytkowaniu, nie są bardzo duże, dzięki czemu nawet małe dzieci doskonale sobie radzą w ich użytkowaniu (idealnie pasują do ich małych rączek).
Książeczki z wydawnictwa Monika Duda są trwałe, przeżyły niejedno zalanie sokiem a nadal wyglądają dobrze:).
Gorąco polecam wydawnictwo Monika Duda, książeczki są przepięknie wydane, bajki są oryginalne i bardzo ciekawe.
Ceny książeczek z wydawnictwa Monika Duda są bardzo bardzo atrakcyjne, większość książeczek kupiłam za 1,80 zł  sztuka:) !!!!!!!!!!!!  Można powiedzieć że kosztują tyle co nic :), a są naprawdę genialne, uczą i bawią najmłodszych.
Sądzę że nigdzie nie znajdziecie tak  tanich książek dla dzieci. Na stronie wydawnictwa Monika Duda znajdziecie książeczki dla dzieci w każdym wieku.
Poniżej pokaże wam zdjęcia moich książeczek.Co mówi Wydawnictwo Monika Duda o sobie?
Wydawnictwo MD Monika Duda powstało i działa na rynku polskim od 2004 roku. Siedziba Wydawnictwa mieści się w Kielcach. Tutaj też drukowane są wszystkie tytuły.


Oferta wydawnicza skierowana jest do najmłodszych odbiorców i obejmuje książeczki do kolorowania z naklejkami, wycinanki, łamigłówki, książeczki kartonowe oraz encyklopedie dla dzieci i młodzieży. Dla nieco starszych polecamy pozycje wydawnicze, w których dziecko poznaje i doskonali pisownię literek i cyferek, zasady ortografii i działania na liczbach. Oferta obejmuje również bajki i opowiadania w twardej oprawie.

Wszystkie prace charakteryzuje bardzo dobre przygotowanie pod względem merytorycznym, wysokiej jakości wykonanie oraz bardzo przystępna cena. Tytuły są dostępne w licznych punktach na terenie całej Polski. Adresy i telefony znajdą Państwo w dziale Dystrybucja.


Podsumowanie:
Książki z Wydawnictwa Monika Duda są bardzo ładne i interesujące dla dzieci w każdym wieku.
Oferta wydawnictwa jest bardzo bogata. Możecie zakupić bajki, książeczki edukacyjne i wiele innych propozycji dla najmłodszych.
Książeczki bardzo podobają się moim dzieciom, uwielbiają je czytać i oglądać. Ceny książeczek są niewiarygodnie niskie, możecie je mieć już od 1,80 zł !!!!

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem przepięknych książeczek dla dzieci to zapraszam na stronę 
wydawnictwa Monika Duda.