środa, 20 maja 2015

Sklep internetowy Litewskie smaki --------->Napój truskawkowy z kawałkami owoców 240ml Dellos

Litewskie Smaki


Chciałam wam przedstawić sklep internetowy z litewskimi przysmakami. Trafiłam do sklepu "Litewskie smaki", ponieważ szukałam powideł z czarnych jagód i tam je znalazłam. Powidła opiszę innym razem. Dziś chciałam wam pokazać wyśmienity napój truskawkowy z kawałkami owoców.
Uwielbiam wszystko co truskawkowe, niestety w Polsce spotkać można jedynie napoje truskawkowe, co z truskawką mają wspólny jedynie kolor.


Napój truskawkowy z kawałkami owoców 240ml Dellos jest zupełnie inny, pierwszy raz go piłam i od razu się w nim zakochałam. W napoju truskawkowym Dellos czuć naprawdę truskawki, ich kawałki nawet w nim pływają. Napój przypomina mi bardzo domowy kompot. Jest wyśmienity, moje dzieci go uwielbiają. Cena napoju to jedyne 2,05zł.
Skład napoju również wypada całkiem przyzwoicie, nie znajdziecie w nim żadnych E.
Sklep Litewskie smaki ma duży wybór produktów litewskich nie dostępnych w Polsce.


W sklepie Litewskie Smaki robiłam zakupy już wiele razy. Szczególnie smakują mi powidła z czarnych jagód, chałwa, orzechowe batony, chipsy w zdrowszej wersji, sosy, ketchupy. Litewskie słodycze są przepyszne, moje dzieci je uwielbiają. W następnych postach wam je przedstawię.


Produkty są wyśmienite jakościowo, np. baton orzechowy jest zrobiony prawie z samych orzechów, podobnie ketchup (ma w składzie dużo pomidorów). Odkąd dbam o zdrowe odżywianie zwracam uwagę na skład produktów i muszę przyznać że w Litewskich Smakach zawsze znajdę coś smacznego i zdrowego.
Ceny w Litewskich Smakach są zaskakująco niskie. Przesyłka jest bardzo szybka i zapakowana starannie, nic się nie potłucze , nie zgniecie.


Podsumowanie sklep internetowy Litewskie Smaki:

+Duży Wybór żywności litewskiej

+Produkty wysokiej jakości

+Smaczne produkty, polecam wypróbować :)

+Atrakcyjne ceny!!

+Szybka wysyłka

+Dobry kontakt ze sklepemJeżeli jesteście zainteresowani zakupami w sklepie "Litewskie Smaki" , to zapraszam na stronę: