czwartek, 25 czerwca 2015

Powidła z malin i czarnych jagód----> sklep internetowy Litewskie smaki

 


Litewskich smaków ciąg dalszy...
 Sezon robienia przetworów właśnie się rozpoczął, niestety nadmiar obowiązków: praca, dzieci, szkolenia pochłaniają mój cały wolny czas.
Bardzo żałuje że nie mogę zrobić własnych powideł czy dżemów. Moje dzieci uwielbiają naleśniki szczególnie z powidłami z "Litewskich smaków".
Najbardziej smakują mi  powidła z czarnych jagód "Litewskie smaki", są w smaku aromatyczne i słodkie. Idealnie pasują do przekładania ciasta, naleśników, gofrów. Dodaje ich również do jogurtu naturalnego czy owsianki.
Powidła malinowe świetnie smakują z bułką, chałką czy ciastem drożdżowym. 
Są przepyszne, rozpływają się w ustach, bardzo przypominają mi te robione przez moją mamę.

Robienie przetworów jest pracochłonne i w moim przypadku mało ekonomiczne.  Mając kiedyś chwilę czasu postanowiłam wyliczyć ile kosztuję zrobienie 1 słoika powideł malinowych i powiem wam szczerze że bardzo się zdziwiłam, okazało się że kupno gotowych przetworów lepiej się opłaca. 

Powidła w sklepie internetowym "Litewskie smaki" są najwyższej jakości, wystarczy spojrzeć na skład. Robione są w taki sposób jak nasze domowe przetwory i smakują identycznie.
W powidłach widać i czuć owoce, nie ma w nich sztucznych zagęstników czy galaretki chemicznie wytworzonej. Powidła z "Litewskich smaków" polecam wszystkim fanom czarnych jagód, w polskich sklepach zakup ich jest wręcz niemożliwy.

Co mówi producent?

Powidła z czarnej jagody 430 g

skład: czarna jagoda 54,7%, cukier 
Wszystkie cukry 55g/100g
Wartość odżywcza w 100 g produktu: węglowodany 57 g, białka 0 g , tłuszcz 0 g. Wartość energetyczna 218 kcal.
Przetwory bez chemii, dlatego smakują jak jagódki naszej babci. Zajadając się nimi , nawet największy smutas , będzie skakał z radości.Powidła z malin 430 g
Doskonałe w smaku powidła malinowe, jedząc je poczujesz w ustach nagrzane słońcem owoce w pełni lata. Szumi lekki wiatr, śpiewają ptaki, szczęśliwy czas odpoczynku. Przetwory wytwarzane bez chemii. 
skład: malina 49,1%,cukier.Wszystkie cukry 61,8 g/100g. Wartość odżywcza w 100 g produktu:węglowodany 65,8 g, białka 0,56 g ,tłuszcze 0 g. Wartość energetyczna 254kcal.
Przepyszne powidła możecie zamówić w sklepie internetowym "Litewskie Smaki":
i