piątek, 16 października 2015

Mon Pepit Bleu- Multi Use Bag (wielofunkcyjne woreczki (kosmetyczki)

http://mpbleu.pl/sklep/multi-use-bag-l-4

Nie wiem jak u Was, ale w mojej torbie można znaleźć dosłownie wszystko. Począwszy od ubranek na przebranie dla dziecka (nigdy nie wiadomo kiedy wyleje na siebie cały sok, a mój synek jest na etapie nauki samodzielnego jedzenia, więc brudzi się na okrągło, kosmetyki, przekąski, leki, nożyczki, drobne zabawki itp. to wszystko mam w torebce.
Od zawsze miałam problem ze znalezieniem kluczy czy telefonu w torebce.

http://mpbleu.pl/sklep/multi-use-bag-l-4

Dobry organizator w torebce to podstawa!
Firma Pepit Bleu ma w swojej ofercie świetne woreczki z suwakiem Multi Use Bag
Woreczki można zakupić w kilku rozmiarach od S do L. 
Woreczek w rozmiarze M naprawdę jest spory, bez problemu zmieści się w nim strój na wf, czy rzeczy na fitness. W woreczku w rozmiarze S trzymam drobniejsze rzeczy np. dokumenty, klucze, portfel, gumy do żucia, kosmetyki.
Z woreczków Multi Use Bag jestem bardzo zadowolona, są pojemne, można je prać, mają wiele wzorów do wyboru. Bez problemu można je prać. Są wykonane z trwałego, miłego w dotyku materiału.


http://mpbleu.pl/sklep/multi-use-bag-l-4Podsumowanie Woreczki Use Bag:

+pojemne

+dostępne w różnych rozmiarach S-L

+mają praktyczny suwak

+wiele wzorów, kolorów do wyboru

+pomieszczą drobne rzeczy jak i większe np. strój na trening, ubranka dla dziecka

+świetnie się sprawdzą jako organizer w torbie

+materiał przyjazny dla dzieci, posiada wszelkie atesty

+woreczki można prać 

+przystępne ceny

+można zakupić tutaj:Co mówi producent?

Multi Use Bag L to praktyczny woreczek z mnóstwem zastosowań. Schowasz w nim wszystkie skarby, jakie tylko przyjdą ci do głowy: zdrową przekąskę, kolorowe landrynki, kredki i flamastry, nożyczki i klej, słoiczek z jedzeniem dla niemowląt, śliniak i łyżeczkę, najcenniejsze klocki, armię żołnierzyków, znalezione na plaży najpiękniejsze muszelki, telefon i dokumenty, strój na gimnastykę, buty do fitnessu, ekwipunek na basen, mokry ręcznik i kąpielówki, kosmetyki, lekarstwa (na wszelki wypadek, oczywiście), spray na komary i maść na ukąszenia (gdyby jednak nie zadziałał…), pieluchę i mokre chusteczki, zapasowe śpiochy lub dres na podróż samochodem (bo wiadomo… jak to w podróży… choroba lokomocyjna zaskakuje w najmniej pożądanym momencie).


Więcej informacji o woreczkach Multi Use Bag znajdziecie na stronie: