czwartek, 5 listopada 2015

Sprzątam z firmą TYTAN :)Sprzątanie, to rzecz której najbardziej nie znoszę, zaraz po prasowaniu.
Mając dzieci można sprzątać 24 godziny na dobę i zawsze jest co robić.
Miejsca najbardziej czyste w moim domu to z pewnością kuchnia i łazienka, to tam gromadzi się najwięcej bakterii, dlatego najczęściej tam sprzątam.
Do sprzątania używam produktów TYTAN.
Z pewnością słyszeliście nie raz o tej marce.
Produkty Tytan zdobyły moje serce dzięki dwóm preparatom do czyszczenia kuchni: płyn do czyszczenia płyt ceramicznych i płyn do czyszczenia kuchni.
Preparaty TYTAN są genialne, bez problemu radzą sobie z tłuszczem, którego podczas gotowania dosłownie jest wszędzie. Czyszczenie płyty ceramicznych zajmuje mi dosłownie chwile, żaden brud Tytanowi nie jest straszny.
Dzięki Tytanowi czyści się wszystko łatwo, szybko i dokładnie :).
Już po pierwszym użyciu widać doskonałą jakość produktów Tytan.


Wiele firm oszukuje swoich klientów i rozcieńcza płyny, dodając masę wody.
Tytan pod względem jakości nigdy mnie nie zawiódł.
Godne polecenia są również płyny do WC TYTAN, są gęste, bez problemu poradziły sobie z kamieniem, który osadzał się na muszli.
Wydajność produktów TYTAN jest  bardzo duża, np. płyn do wc który jest gęsty starczy nam na znacznie dłużej niż ten marketowy.
Czasem warto spojrzeć na jakość produktu a nie tylko sugerować się ceną.
Prawie każdy market ma w sprzedaży ze swoim logiem płyny do naczyń czy wc za mega niskie ceny np.1,30zł itp.
Tylko jeśli przeliczymy to na wydajność, to musimy kupić 3 takie płyny zamiast jednego Tytana.
 Był czas że i ja nabierałam się na wszelkie promocje w marketach. Teraz mam swoje sprawdzone produkty i tego się trzymam.


Co mówi producent o płynie do mycia WC Tytan żółty?


Płyn do mycia WC Tytan jest środkiem, który ze względu na swoje właściwości bakteriobójcze (decyzją Ministra Zdrowia uzyskał pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 3980/10) doskonale czyści oraz
dezynfekuje muszle ustępowe, pisuary, umywalki i inne ceramiczne urządzenia sanitarne. Usuwa osad kamienny, rdzę, brud i przykry zapach.
Zawiera do 15% wagowych kwasu fosforowego.

Właściwa konsystencja płynu ułatwia utrzymanie czystości bez konieczności szorowania. Nawet z pionowych powierzchni preparat spływa bardzo wolno wydłużając czas działania. Odpowiednio wyprofilowana szyjka umożliwia nanoszenie płynu w miejsca trudno dostępne.

Co mówi producent o płynie do mycia kuchni Tytan ekspert w kuchni?

Płyn do mycia kuchni Tytan ekspert w kuchni przeznaczony jest do mycia różnego rodzaju zabrudzeń. Skutecznie usuwa brud, tłuszcze i powstałe osady z tłuszczu na płytach grzewczych, kuchenkach, kuchenkach mikrofalowych, okapach, blatach, szafkach, zlewozmywakach, płytkach oraz innych powierzchniach.Doskonale nadaje się do czyszczenia ram okiennych PCV. W zależności od tego z jakim rodzajem zabrudzeń będziemy chcieli się uporać, możemy zastosować dwa sposoby pracy rozpylacza poprzez obrócenie główki. Z Tytanem w Twojej kuchni zapanuje ład i porządek.

Co mówi producent o płynie do czyszczenia płyt ceramicznych Tytan?Płyn do czyszczenia płyt ceramicznych Tytan z łatwością czyści i usuwa przypalenia powstałe na powierzchniach ceramicznych płyt kuchennych, rusztów patelni, rondli, grilli, szyb kominkowych, naczyń emaliowanych, ceramicznych, żaroodpornych i ze stali szlachetnej oraz w piekarnikach i w kuchniach mikrofalowych.Produkt jest środkiem wysoce specjalistycznym, dzięki odpowiednie dobranej kompozycji składników. Stosując płyn Tytan mamy pewność osiągnięcia wysokiej efektywności w czyszczeniu dedykowanych powierzchni.

Podsumowanie produkty TYTAN:
+doskonale czyszczą

+skuteczne

+sprzątanie staje się o wiele szybsze

+produkty pozostawiają ładny zapach

+wydajny

+wygodne opakowania

+dostępne praktycznie w każdym sklepie

+przystępna cena
 
Więcej informacji o produktach Tytan znajdziecie: