piątek, 18 grudnia 2015

Talizman.pl-------> Książka: Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki.Jeśli choć trochę interesujecie się ezoteryką, lubicie czytać horoskopy, boicie się czarnego kota a przy wózku dziecięcym macie zawiązaną czerwoną kokardę, koniecznie zajrzyjcie na stronę TALIZMAN.PL.

W sklepie internetowym Talizman.pl znajdziecie wiele ciekawych książek, które możecie komuś z prezentować na najbliższe święta.
Każda mama słyszała z pewnością o przelewaniu wosku czy jajek nad głową dziecka, niby nikt nie wierzy a jednak odczynianie uroków jest w Polsce bardzo popularne.
Czasem na płacz dziecka pomagają tylko czary. Moja kuzynka próbowała wszystkiego, była u lekarzy, nawet w szpitalu a dziecko wciąż było niespokojne i płakało.
Dopiero jej teściowo "odczyniła" co trzeba i dziecko wyzdrowiało. Na wielu forach internetowych, można przeczytać historie mam jak poradziły sobie z urokami życzliwych osób.


Moje dzieci przy wózku miały powiązane czerwone kokardki, tak na wszelki wypadek.
Ja wierzę w uroki, w moim przypadku objawia się to tak:
Mam ładne nieprzeciętnie długie włosy, jeśli ktoś mi je wychwala to następnego dnia robi mi się straszny kołtun.
Normalnie nie mam żadnego problemu z rozczesywaniem włosów.
Niektóre osoby coś takiego w sobie mają, że zwykłym spojrzeniem mogą zrobić krzywdę.
Bardzo ciekawą książką o tematyce rytuałów, klątw, uroków jest książka rosyjskiej uzdrowicielki "Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki".
Książka czyta się szybko i przyjemnie, jest bardzo wciągająca.Opis książki: Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki.


Czy masz wrażenie, że prześladuje Cię pech? A może spotykają Cię trudności, z którymi nie jesteś w stanie sobie od dłuższego czasu poradzić? Niewykluczone, że ktoś rzucił na Ciebie zły czar. Jak się od nich uwolnić i się przed nimi zabezpieczyć na przyszłość, podpowie Ci właśnie ta książka. Autorka uświadamia, że każdy może paść ofiarą czarów. W tym poradniku informuje jak obronić się przed złymi mocami, dzięki magicznej tarczy. Przedstawia szereg najskuteczniejszych technik ochrony, by pozbyć się negatywnych energii oddziałujących na Ciebie, Twoją rodzinę bądź domostwo. Podaje wiele magicznych rytuałów, medytacji i ćwiczeń, a także podpowiada, jak identyfikować potencjalne zagrożenia czyhające na Ciebie w życiu codziennym. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.


Podsumowanie:
 książka Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki. 
+szybko się czyta

+ wyraźna czcionka

+ciekawa treść

+doskonała na prezent

+niska cena

+można zamówić: tutaj


Podsumowanie SKLEP INTERNETOWY TALIZMAN:

+duży wybór książek

+doskonała jakość książek

+niskie ceny

+szybka wysyłka

+dobry kontakt z obsługą sklepuWięcej informacji o sklepie internetowym TALIZMAN.PL znajdziecie: