wtorek, 17 lutego 2015

Dreft Platinum-rewolucyjne tabletki do zmywarek SKLEPYKRZYS.PLNa święta Bożego Narodzenia dostałam zmywarkę. Szczerze mówiąc dosyć długo broniłam się przed jej zakupem, naczytałam się wiele złych opinii na temat zmywarek (a to że dużo wody zużywają, że naczynia są niedomyte i tak trzeba poprawiać zmywanie ręcznie).
Promocja w sklepie nas przekonała i nie żałuję .
To jak zmywarka "zmywa" zależy w 100% od tego jaki środek myjący do niej włożymy.
Razem ze zmywarką dostałam jakieś kapsułki, nie chce im robić antyreklamy ale były beznadziejne. Z tłustym zabrudzeniem na talerzach zupełnie sobie nie radziły. 
A każdą jedną szklankę musiałam długo wycierać aby znów odzyskała połysk.

Tabletki "DREFT PLATINUM" poleciła mi pani, która pracuję w cateringu i zmywa na okrągło.
Postanowiłam je wypróbować, ostatecznie skusiła mnie ich cena 90 zmywań za 69 zł :). Tabletki zamówiłam w sklepie internetowym sklepykrzys.pl
Zmywarkę napełniam przez kilka dni, więc cena wydała mi się rewelacyjna, zmywanie za mniej niż 1 zł . Pierwsze zmywanie z tabletkami "Dreft Platinum" bardzo mnie zaskoczyło, włożyłam do zmywarki bardzo brudne naczynia po obiedzie, kieliszki bo akurat miałam dzień wcześniej gości.
Szczerzę mówiąc nie oczekiwałam cudu, a tu nagle takie zaskoczenie. 
Wyjęłam naczynia naprawdę czyste i błyszczące, kieliszki wyglądały jak nowe (nie miały żadnego osadu czy kamienia). Wszystko pięknie się błyszczało, nie wymagało polerowania.


Zalety kapsułek do zmywarki "DREFT PLATINUM" :

+atrakcyjna cena

+perfekcyjnie myje naczynia

+na szkle nie ma żadnego osadu, smug

+sztućce ładnie się błyszczą

+usuwa wszelkie resztki tłuszczu ze zmywarki

+kamień w zmywarce nie osiada


A co mówi producent?

Dreft Platinum-rewolucyjne tabletki do zmywarek, zawierają funkcję kompleksowego mycia zmywarki i zabezpieczenie przed odkładaniem się kamienia na częściach zmywarki.Niebieski płyn zawiera środek osuszający, który dokładnie usuwa wszystkie resztki tłuszczu ze zmywarki. Zabezpiecza również przed ponownym osadzaniem się kamienia i tłuszczu na częściach zmywarki. Zielony płyn zawiera natomiast nabłyszczacz, formułę ochrony szkła przed matowieniem, oraz formułę ochrony Twoich sztućców przed osadzaniem się czarnego nalotu. Ilość zmywań: 90


Gdzie mogę kupić kapsułki "DREFT PLATINUM" ?

http://www.sklepykrzys.pl/single/461