niedziela, 22 lutego 2015

Shaker, bidon, pojemnik na drobiazgi FITCHOICE.EU

Shaker, bidon, pojemnik na drobiazgi  FITCHOICE.EU

Nie można wyświetlić obrazka

Chciałam wam dzisiaj pokazać genialne gadżety dla sportowców ale nie tylko z firmy FITCHOICE.EU .
Produktom z fitchoice.eu sami możecie zaprojektować logo, czy grafikę. Jest to bardzo fajna alternatywa dla klubów sportowych, siłowni które mogą zakupić personalizowane gadżety dla swoich klientów. Osoby indywidualne również mogą zamawiać produkty fitchoice.eu , bez względu na ilość zamawianego towaru. Wystarczy napisać maila, a dostaniecie wycenę waszego np.shakera z grafiką stworzoną specjalnie dla Was.
Produkty Fitchoice.eu mają atrakcyjną cenę i również doskonałą jakość.

Moim numer jeden jest Shaker z fitchoice.eu. Shakera używam praktycznie codziennie i nic się z nim złego nie dzieję. Wygląda jak nowy, sami ocenicie na zdjęciach.
W shakerze przygotowuję koktajle mleczne jak i "kupne" białkowe. Na nim narysowana jest skala, łatwo odczytacie ile ml płynu wlejecie. Produkt łatwo się myję.Shaker wyposażony jest w specjalny ustnik, który szczelnie się zamyka i krateczkę, dzięki której ustnik nam się nie zapcha np. kawałkami owoców.
Shaker jest poręczny, swój ulubiony koktajl śmiało mogę zabrać ze sobą w torebce. Zawsze trzymam go pionowo i nigdy mi się nie wylał.
Co mówi producent o shakerze?

Shaker firmy Buchsteiner o pojemności 0,7 l. Sitko, zakręcane wieczko i zatrzaskowy ustnik dużej średnicy, ułatwiający wlewanie płynów do shakera. Możemy wybierać kolor nakrętki z pośród listy, którą widać pod zdjęciem. Doskonały element promocji dla wszystkich Twoich działań marketingowych. Na bokach Shakera możesz wydrukować na dowolną grafikę, logo jak również hasło reklamowe.

Zobacz shakery również na shaker-shop.eu

CENA: od 3,89 pln

Drugą rzeczą z Fitchoice.eu, która przypadła mi do gustu to BIDON.

Bidon ma wygodny ustnik, bardzo szczelne zamykany. Na siłownie, piknik czy wycieczkę rowerową sprawdzi się doskonale.


Plastik jest wytrzymały, mój bidon przeżył wiele upadków i innych ekstremalnych sytuacji, a nadal mi służy.Ostatnią rzeczą jaką chciałam wam pokazać jest "pojemniczek" zakręcany.

Zawsze miałam problem gdzie trzymać podręczne suplementy diety, żeby zawsze były pod ręką a jednocześnie żeby nie rzucały się dzieciom w oczy.
Pojemnik jest zakręcany, małe dzieci mogą mieć problem z jego otwarciem to duży plus.
Pudełeczko z suplementami trzymam w kuchni, razem z herbatami. Dzięki niemu mam porządek w kuchni. W pojemniczku można przechowywać także sypkie rzeczy czy spinacze itp.
Konstrukcja pojemniczków jest tak zrobiona że można z nich budować wieżę, dokupując kolejny pojemniczek (zakręcamy jeden w drugi), dzięki czemu mamy porządek


Co mówi producent o pojemniczkach ?

Jedyne takie pudełko na rynku. Idealne pod nadruki reklamowe. Możesz przechowywać w nim suplementy diety w postaci tabletek, kapsułek ale też proszku.

Doskonale nadaje się na pojemnik na spinacze biurowe lub inne małe przedmioty, które zawsze chcesz mieć pod ręką. Dzięki zakręcanemu wieczku nigdy ich nie zgubisz. Możesz też łatwo zbudować wieże z kilku pudełek co pozwoli na segregowanie ciągle gubiących się drobiazgów.

CENA: od 1,80 pln


Podsumowanie:
Jeśli szukacie shakera, bidonu czy innych gadżetów polecam serdecznie fitchoice.eu. Produkty są bardzo praktyczne, ładne, wytrzymałe i w atrakcyjnych cenach. 

Serdecznie zapraszam na stronę FITCHOICE.EU , tam możecie zakupić w atrakycyjnych cenach gadżety dla sportowców !