środa, 25 marca 2015

Śliczne kubki, torba- Gadżety z Twoim nadrukiem NADRUKO.PL


http://www.nadruko.sklepna5.pl


http://www.nadruko.sklepna5.pl

Dziś chciałam wam pokazać produkty idealne na prezent ze sklepu nadruko.pl.
W sklepie nadruko.pl możecie kupić produkty z dowolnym nadrukiem, lub skorzystać z gotowych wzorów. W swoim asortymencie sklep  nadruko.pl ma: breloki,kubki, czapki, fartuchy, pokrowce, szalik, czapki, otwieracze,zapalniczki, ręczniki, smycze i wiele innych gadżetów z dowolnym nadrukiem, przygotowanym specjalnie dla was.

 Ze sklepu nadruko.pl mam aż 3 kubki (są tak ładne że nie mogłam się zdecydować na tylko1) i torbę na zakupy. Kubki są bardzo wygodne, ich wzory są trwałe (myję je w zmywarce). Wyglądają bardzo efektownie i oryginalnie. Sami ocenicie zresztą na zdjęciach.
Ceny sklepu nadruko.pl są atrakcyjne, za kubek zapłacicie około 20 zł.
Wysyłka jest bardzo szybka, i starannie zapakowana (na pewno w transporcie się nic nie potłucze). Obsługa sklepu służy pomocą.Jeżeli szukacie oryginalnego prezentu, sklep nadruko.pl na pewno wam się spodoba i skorzystacie z jego usług nie raz. Gadżety nadruko.pl są dla osób bez ograniczeń wiekowych, każdemu obdarowanemu sprawią wielką radość.
Jak widać, kubki są bardzo starannie wykonane. Są trwałe, ich kolory się nie zmieniają od użytkowania.


 Kolejnym bardzo fajnym gadżetem zakupionym na nadruko.pl jest biała torba z napisem: "Zgubiłam CHANEL torba zastępcza"


Jest wykonana z miłego materiału, po złożeniu zajmuję mało miejsca. Można ją delikatnie prać, nic z napisem złego się nie dzieje.Torba przyciąga uwagę wielu osób. Idealna na niespodziewane zakupy, mam ją zawsze ze sobą. Jej cena to 20zł. 

 
Wymiary - ok. 400 x 400 mm

Gramatura - 180 g/m2

Pole nadruku - ok. 300 x 300 mm

Materiał - 50% bawełna / 50% poliester


Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem gadżetów z dowolnym wzorem to zapraszam na stronę: