poniedziałek, 30 marca 2015

Glucose After Alcohol - napoój leczący skutku picia alkoholu (kaca)

https://www.facebook.com/glucose.after.alcohol.polska?fref=ts 

Chciałam wam przedstawić genialne napoje szwajcarskiego producenta Glucose After Alcohol, napoje na bazie glukozy.
 Ich właściwości są wręcz magiczne, czerwony napój, pijemy podczas spożywania alkoholu, dzięki niemu będziemy mogli wypić więcej alkoholu i następnego dnia obudzimy się bez kaca. Biały napój pijemy rano, dla lepszego samopoczucia. Napoje Glucose after Alcohol są bardzo smaczne, mimo że ich głównym składnikiem jest glukoza, nie są zbyt słodkie (w smaku przypominają cytrynę czy grejpfruta. Nie mają jakoś dużo kalorii, osoby na diecie nie muszą się obawiać.


Napoje Glucose After Alcohol, uzupełniają witaminy i minerały, które wypłukuję z organizmu alkohol, usuwają oznaki zmęczenia, poprawiają samopoczucie. Jeśli czeka was całonocna impreza, napoj Glucose After Alcohol na pewno pozwoli wam się bawić dłużej i na dodatek następnego dnia będziecie się czuć doskonale.
Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że faktycznie napoje Glucose After Alcohol działają ! Leczenie glukozą jest znane od bardzo dawna, w szpitalach bardzo często podawana jest glukoza pacjentom za pomocą kroplówki.Napój Glucose After Alcohol uratował mnie wiele razy, kiedy następnego dnia po imprezie musiałam iść do pracy. Dzięki napojom nie bolała mnie głowa, czułam się wypoczęta. Myślę że warto zakupić Glucose After i przekonać się na własnej skórze jak bardzo jest skuteczny i pomocny podczas imprez. Cena około 11 zł

A co mówi producent?"Szwajcarska Jakość" naszych produktów zobowiązuje i stawia ciągle nowe wyzwania przed nami. Na całym świecie jest synonimem najwyższej jakości i zadowolenia klienta.


Glucose® Life After Alcohol to środek niedopuszczający do przykrych, uciążliwych oraz niebezpiecznych dla zdrowia dolegliwości występujących dnia następnego po spożyciu alkoholu.

Działanie:

- uzupełnia minerały
- uzupełnia witaminy
- usuwa widoczne oznaki zmęczenia
- zapewnia doskonałe samopoczucie

Glucose® Life - należy wypić w trakcie lub po spożyciu alkoholu najlepiej jednak przed zaśnięciem zapewniając sobie tym samym doskonałe samopoczucie oraz perfekcyjny wygląd dnia następnego.
Jeżeli nie wypiłeś Glucose® Life podczas spożywania alkoholu, dopuszczając tym samym do negatywnych konsekwencji dnia następnego, wypij preparat rano po przebudzeniu zapewniając sobie natychmiastowy powrót dobrego samopoczucia.

 
Skład:
Glukoza
Maltodekstryna
Witamina C (kwas askorbinowy)
Witamina B3 (niacyna)
Witamina B5 (kwas pantotenowy)
Witamina B6 (pirydoksyna)
Witamina B7 (biotyna)
Witamina B9 (kwas foliowy)
Witamina B12 (kobalamina)
Magnez
Cynk
Sód
Kwas fumarowy
Kwas bursztynowy
Kwas asparaginowy
L-cysteina
L-glutamina
Inozytol
Glutation
Żeń-szeń
Glukuronolakton

Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o napojach Glucose After Alcohol to zapraszam na : 

https://www.facebook.com/glucose.after.alcohol.polska?fref=ts


Napoje Glucose After Alcohol możecie zakupić np. tutaj , w Almie itp

 

Błonnik Plus- Sklep ze zdrową żywnością BIO KIOSK Bielsko