wtorek, 21 kwietnia 2015

Dziki KRÓLIK--->pracownia rękodzieła artystycznego

Dziki Królik 

Dzisiaj chciałam wam pokazać wyjątkową biżuterię z pracowni rękodzieła DZIKI KRÓLIK.
Do pracowni Dziki Królik trafiłam na portalu facebook, moją uwagę przyciągnęła bardzo oryginalna nazwa.  Po wejściu na profil Dzikiego Królika nieco się zdziwiłam że jest to sklep z biżuterią.


Na profilu Dzikiego Królika możecie obejrzeć biżuterię, która jest na sprzedaż.
Każda z rzeczy wykonana jest w pracowni rękodzieła, co czyni biżuterię jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną. Lubię bardzo niebanalne rzeczy, kiedyś sama próbowałam robić biżuterię, ale nie miałam do tego cierpliwości.
Asortyment pracowni Dziki Królik jest wykonywany bardzo dokładnie, z ogromną precyzją. 


Możecie zamawiać prześliczne kolczyki, bransoletki lub całe komplety biżuterii. W Dziki Królik obowiązuje zasada , kto pierwszy ten lepszy (czyli wzory nie są powielane).
Jeśli szukacie niebanalnego prezentu dla mamy, babci, siostry,koleżanki, dziewczyny, żony :) dla każdej dosłownie kobiety to zajrzyjcie do Dzikiego Królika.
W Dzikim Króliku zakupiłam prześliczny komplet bransoletek. Są to 3 bransoletki zrobione z różowych koralików, na jednej z bransoletek doczepione jest srebrne serduszko. Bransoletki można nosić razem lub oddzielnie. Wszystko zależy od waszej fantazji. Małe serduszko dodaję dużego uroku bransoletką. Perełki są w moim ulubionym kolorze, lekkiego różu najmodniejszego w tym sezonie. Taki kolor pasuję do każdego stroju. 
Noszę je bardzo często do stylizacji eleganckich jak i sportowych.
Zdecydowałam się właśnie na ten komplet, ponieważ jestem osobą bardzo aktywną. Szukałam czegoś co nie zniszczy mi się podczas kontaktu z wodą. Zazwyczaj zmywam naczynia w biżuterii, takie plastikowe perełki sprawują się znakomicie. Mimo intensywnego użytkowania nic się z nimi nie dzieję, nadal wyglądają jak nowe.
Biżuteria z pracowni DZIKI KRÓLIK odpowiednia jest na każdą okazję.


Podsumowanie Pracownia Artystyczna DZIKI KRÓLIK:

+przepiękna, ręcznie robiona biżuteria

+unikatowe wzory

+biżuteria idealna na każdą okazję

+wytrzymała, nie zużywa się podczas intensywnego użytkowania

+idealna na prezent

 +przystępne ceny

+dobry kontakt z pracownią (jeśli macie jakieś pytania, potrzebujecie porady DZIKI KRÓLIK wam pomoże przy zakupie 

+szybka wysyłka, ładnie zapakowana


Serdecznie zapraszam wam do zakupu przepięknej biżuterii z pracowni