czwartek, 23 kwietnia 2015

PIWO DOCTOR BREW --->piwo Doctor Brew Molly IPA i piwo Doctor Brew Summer Alle


Piwo to mój ulubiony napój alkoholowy. Wybieram go dlatego że po pierwsze ma mało procentów, po piwie nie mam kaca, cenowo jest atrakcyjne i co najważniejsze piwo filtruję nasze nerki.
Jeśli nigdy nie słyszeliście o marce Piwa Doctor Brew, to wam krótko przedstawię moje wrażenia.
Piwa Doctor Brew produkowane są we Wrocławiu. Dostępne są w sklepach w całej Polsce, na stronie klik, możecie sprawdzić, w którym dokładnie sklepie piwo jest dostępne.
Po raz pierwszy piwa Doctor Brew spróbowałam we Wrocławskim Pubie.
Piwa Doctor Brew wyróżniają się wśród innych piw, wyjątkowymi smakami i różną mocą goryczy.
Dla smakoszy gorzkich piw polecam piwo Doctor Brew Molly IPA


 Smak piwa Doctor Brew Molly IPA , będzie małym szokiem dla osób , które piją piwa typu redds. W  smaku Molly IPA przypomina mi tonic. 


Jest to piwo doskonałe do słonych i ostrych potraw, orzeźwia i gasi pragnienie. Jeśli znudziły się wam zwykłe piwa i szukacie czegoś innego, Doctor Brew przypadnie wam do gustu. Piwa Doctor Brew mają różne moce, smaki, nuty goryczy.  


Opis piwa znajduję się na tylnej etykiecie butelki.  Jak widzicie na zdjęciach, kolor piwa Doctor Brew znacznie się różni od tego dostępnego w dyskontach.  


Majówka zbliża się wielkimi krokami, myślę że będzie to dobry zakup na imprezę w plenerze. Ja już wypróbowałam około 7 smaków.  Każdy z nich jest smaczny. Ale moim ulubieńcem zostało piwo Doctor Brew Summer Alle. 


Piwo Summer Alle ma mniej procent od pozostałych, w smaku przypomina mi jakiś owoc cytrusowy.
 Gorycz w Summer Alle jest prawie nie wyczuwalna, piwo to przypadnie do gustu na pewno kobietą. Jeśli szykuję się wam babski wieczór zajrzyjcie do sklepu i wybierzcie Doctor Brew Summer Alle.


Cenowo piwo Doctor Brew jest nieco droższe od tego reklamowanego w TV, ponieważ kosztuję około 7 zł w moim sklepie. Może wam się uda kupić taniej. Ale pamiętajcie że piwo Doctor Brew ma doskonałą jakość i smak, wart jest swojej ceny.


Więcej informacji na temat piwa Doctor Brew znajdziecie na stronie: