sobota, 25 kwietnia 2015

Biżuteria VENISIMA ----> bransoletkaChciałam wam dzisiaj pokazać przepiękną bransoletkę VENISIMA, zrobioną specjalnie pod moje zamówienie.
Mam chude dłonie i od zawsze miałam problem z dobraniem bransoletki, zawsze na mnie wszystkie były za duże. Postanowiłam zamówić bransoletkę najmodniejszą w tym sezonie. Bransoletka VENISIMA jest zrobiona z zielonego "sznureczka", do niego doczepiona jest srebrna ważka. 
Szczególnie mi zależało żeby w bransoletce wystąpił motyw ważki, ponieważ mam już taki łańcuszek na szyję, pierścionek i kolczyki. 
Bransoletka dobrana jest idealnie do mojej dłoni, na pewno jej nie zgubię.


Biżuteria Venisima jest bardzo ładna i wyjątkowa , naprawdę to widać że jest robiona z pasją i z niezwykłą precyzją. Wybór asortymentu Venisima jest  bardzo bogaty, każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
Coraz częściej kupuję biżuterię właśnie w takich nie dużych firmach, dzięki czemu moja biżuteria jest niepowtarzalna i wyróżnia się z tłumu. Ceny w Venisima są bardzo przystępne. 
Venisima to firma robiąca biżuterię ręcznie. Istnieję również zaprojektowanie własnego modelu, a firma Venisima stworzy dla Was przepiękne "błyskotki".
Biżuteria Venisima jest trwała, odporna na trudne warunki (sprzątanie, pranie, pływanie itp.).
Bransoletkę z ważką  noszę już 4 miesiąc i nadal wygląda świetnie.

Podsumowanie:

+biżuteria Venisima wykonywana jest ręcznie

+wiele wzorów do wyboru

+przepiękna, wyjątkowa biżuteria dla kobiet w każdym wieku

+wytrzymała biżuteria, wykonuje w niej wszystkie codzienne czynności od prania po sprzątanie czy gotowanie

+atrakcyjne ceny
Biżuterię ręcznie wykonywaną możecie zamawiać na :