sobota, 29 sierpnia 2015

Garnek do makaronu 22cm Arian TURECKIE GARNKI--------> sklep internetowy sklep.tureckiegarnki.pl

Garnek do makaronu 22cm Arian

Moja opinia:
Garnek do makaronu Arian to "gadżet" bardzo przydatny w domu. Mam już go od paru miesięcy i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie gotowania makaronu bez niego. Od zwykłego garnka różni się tym, że posiada w pokrywce dziurki, dzięki którym nie musimy używać sitka do odcedzania makaronu. Specjalne rączki przytrzymują pokrywkę i bezpiecznie możemy wylać wodę.
Taki garnek do makaronu jest o wiele bezpieczniejszy od zwykłego, najczęściej do poparzeń w kuchni  dochodzi właśnie podczas odcedzania makaronu, bo musimy pamiętać o pokrywce, sitku itp.  W zwykłym garnku rączki zwykle się nagrzewają co bardziej nas naraża na oparzenie.
Garnek do makaronu Arian jest genialny, makaron bardzo szybko się w nim gotuję, powiedziałabym nawet że szybciej niż w zwykłym garnku, sądzę że jest to zasługa materiału z którego jest zrobiony.

Rączki się nie nagrzewają, odcedzanie makaronu dzięki niemu stanie się łatwe i przyjemne i oszczędzicie miejsce w kuchni (sitka itp. nie będą wam już potrzebne).
Garnek Arian jest doskonałej jakości, łatwo się czyści, myję go w zmywarce i nadal wygląda świetnie. Może być używany na tradycyjnej kuchni gazowej z palnikami, jak również tej indukcyjnej. Dno jest solidnie wykonane, na pewno nic się nie przypali.

Oczywiście garnek do makaronu Arian możecie wykorzystać do gotowania innych rzeczy, ja na przykład gotuję w nim warzywa na sałatkę, lub czasem zupy.
Sklep Tureckie Garnki ma swojej ofercie wiele patelni, garnków, szybkowarów gołym okiem widać że są wykonane bardzo solidnie ze stali nierdzewnej.
Turecki garnki idealnie nadają się na prezent ślubny, parapetówkę itp.
Jest to mój pierwszy garnek, którego nie kupiłam w sklepie stacjonarnym, zazwyczaj wolę wszystko dotknąć obejrzeć, miałam pewne obawy czy oby na pewno wygląda tak dobrze jak na stronie internetowej, sami zobaczycie na moich zdjęciach,że garnek Arian wygląda nawet lepiej !. 


PODSUMOWANIE:

+praktyczny, pokrywka służy do odcedzania makaronu

+rączki się nie nagrzewają, mają specjalne uchwyty,które przytrzymują pokrywkę

+wykonany ze stali nierdzewnej (dzięki czemu będzie długo wyglądał wspaniale)

+grube dno

+makaron szybko się w nim gotuje

+może służyć do gotowania innych potraw

+łatwo się go myję

+można używać go na kuchniach palnikowych i indukcyjnych

+przystępna cena

+zakupić można na stronie (tutaj)

+błyskawiczna wysyłka (2dni) bardzo solidnie zapakowana


Co mówi producent TURECKIE GARNKI ( GARNEK DO MAKARONU ARIAN)?

Produkty firmy Hascevher cechują się niezwykłym wyglądem. Tradycyjne wzory łączą się z nowoczesną prostotą i ergonomią, dzięki zastosowaniu w produkcji najnowszej technologii i najlepszych materiałów.

Marka Arian jest linią produktów tureckiej firmy Hascevher, producenta garnków o światowej sławie. Spośród konkurencji wyróżnia się jakością stosowanych materiałów, korzystaniem z najnowszych technologii oraz dbałością o szczegóły wykonania. Tureckie pochodzenie produktów tej firmy nadaje im nieprzeciętny wygląd i charakter.
Stal nierdzewna

Firma Hascevher podczas tworzenia swoich produktów używa stali nierdzewnej o najwyższej jakości. Stal ta jest całkowicie odporna na rdzę, nie odkształca się nawet w bardzo wysokich temperaturach. Naczynia wykonane z tej stali dzięki pięknemu połyskowi pasują do każdej kuchni i ładnie się prezentują.

Indukcyjny spód kapsułowy

Ciężkie kapsułowe dno zostało zaprojektowane z myślą o jak najefektywniejszym rozprowadzaniu ciepła we wszystkich typach kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych. Produkty z dnem kapsułowym są polecane do płyt indukcyjnych, do których nie wszystkie typy garnków mogą się nadawać.Garnek do makronu
Bakelitowe uchwyty
Bakelit jest solidnym i trwałym tworzywem wytrzymującym bardzo wysokie temperatury. Dzięki powolnemu nagrzewaniu się tego materiału zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania naczynia.Garnek do makronu


Więcej informacji na temat TURECKICH GARNKÓW znajdziecie na stronie:
i
i
http://sklep.tureckiegarnki.pl/garnki/191-garnek-do-makaronu-22cm-arian.html