środa, 2 września 2015

Venarti ---> sklep ślubny

Znalezione obrazy dla zapytania venarti sklepSezon ślubny już za mną. W tym roku byłam aż na 4 weselach i brałam czynny udział w ich przygotowaniu. Skończyłam również kurs konsultanta ślubnego, który jest moim dodatkowym zajęciem.
Moja praca polega głównie na wyborze i zakupie gadżetów ślubnych: począwszy od zaproszeń, prezentów dla gości, rodziców, świadków, dekoracje stołów, wydruk menu, etykiety na butelki, a skończywszy na organizacji wieczoru panieńskiego.
Organizacja wesela dla znajomych osób nie była wielkim wyzwaniem, ponieważ znałam doskonale ich gust i poczucie humoru. Większość zakupów robię w sklepie VENARTI, wybór gadżetów ślubnych jest tam ogromny, a co najważniejsze produkty są bardzo oryginalne potocznie mówiąc nie oklepane. Ceny w sklepie VENARTI są znacznie niższe niż u konkurencji.
Przy organizacji wesela staram się kupować tam gdzie jest najtaniej, no chyba że para młoda życzy sobie inaczej lub wskazuję mi wybrane przez siebie produkty.
Produkty VENARTI są doskonałej jakości, szczególnie moim klientom przypadły do gustu DREWNIANE ZAPROSZENIA ŚLUBNE, jest to nowość, w tym sezonie około 17 parom zamawiałam takie właśnie zaproszenia.
Drewniane zaproszenie to świetna pamiątka dla rodziny, można na niej wydrukować także zdjęcie pary młodej.
 Koszt drewnianego zaproszenia to jedyne 5,99zł.
Osoby, które wolą tradycjonalność, zdecydowały się na papierowe zaproszenie, równie piękne. Zobaczycie na poniższych zdjęciach.  Papierowe zaproszenie za jedyne 1,99 zl !!! Tak w Venarti jest możliwe.Numerem jeden w tym sezonie cieszyły się także papierowe zaproszenia ze zdjęciem pary młodej za jedyne 1.99zł !!!!.
 Chciałam wam polecić genialny ŚLUBNY SKLEP VENARTI z gadżetami, które z pewnością ubarwią wasze wesele. Poniżej pokaże wam przedmioty, które najczęściej wybierają moi klienci na swoje wesela.1. ZAPROSZENIE ŚLUBNE VENARTI


-DREWNIANE
(opinia)
+solidnie, estetyczne wykonanie
+wiele wzorów do wyboru
+możliwość wydrukowania na drewnie zdjęcia pary młodej
+oryginalne, zaskoczycie wszystkich gości
+może stanowić ozdobę na meblach
+szybki czas realizacji
+możecie kupić: tutaj
+koszt 5,99zł


-PAPIEROWE
(opinia)

+wiele wzorów do wyboru
+oryginalne szablony
+papier doskonałej jakości
+ niskie ceny już od 1,99zł
+szybki czas realizacji
+możecie zamówić: tutaj
2.Skrzynka na Wino
To doskonały pomysł na podziękowanie dla rodziców. Na skrzyneczce można wykonać dowolny napis, tekst itp. Skrzyneczka prezentuję się wyśmienicie, może stanowić bardzo ładną ozdobę na meblach.Rodzice Państwa Młodych zawsze byli zachwyceni prześlicznym praktycznym podarunkiem.
Zamówić możecie TUTAJ.
3.Drewniane podziękowanie dla rodziców
Wiele par decyduję się na takie podziękowanie, wygląda przepięknie. Można postawić w salonie. Pasuję do wystroju każdego wnętrza domu.
Zamówić możecie TUTAJ.
Dyplom z kolorowym nadrukiem D011


4.Podziękowanie dla Świadków
Ostatnim hitem są statuetki "OSCARY". Warto w tym dniu pamiętać  o świadkach, którzy bardzo pomagają w organizacji wesela. Zamówić możecie TUTAJ.

Oskar z drewna SD0105.Zawieszki na butelki
Drewniane serduszka, z napisem lub zdjęciem Państwa młodych to bardzo ładny akcent, do podkreślania weselnego alkoholu. Niektórzy Państwo Młodzi, po poprawinach rozdają gościom weselną wódkę, takie drewniane serduszko pięknie udekoruję butelkę. Zamówić możecie TUTAJ.


Drewniana zawieszka ZD007

6.Menu
Menu coraz częściej gości na weselnych stołach. Czasy kiedy stawiało się pełne półmiski na stołach już minął. Dla wygody gości, na stołach leży menu aby poinformować co mogą zamówić u kelnerów, lub jakie danie będzie podawane o danej godzinie.
Menu to bardzo praktyczny gadżet, w Venarti znajdziecie kilka ładnych propozycji.
Zamówić możecie Tutaj.
Menu weselne ME002

Drewniane menu weselne wzór drzewa
7.Numer Stolika
Szczególnie popularny, kiedy Państwo Młodzi wybierają okrągłe stoły z ograniczoną liczbą miejsc.
Prócz nazwiska i imienia, przy każdym talerzu, dzięki numerowi stolika łatwiej odnaleźć swoje miejsce.
Zamówić możecie TUTAJ.

8.Wieczór Panieński/kawalerski
Zabawna koszulka na wieczór panieński/kawalerski, to świetna  i praktyczna pamiątka !
Sklep VENARTI ma wiele wzorów do wyboru.
Zamówić możecie TUTAJ.

Koszulka z imionami i datą ślubu9.Statuetki na tort
Bardzo modne w tym roku były inicjały lub imiona wstawiane w tort. Inicjały wyglądają na torcie bardzo klasycznie i elegancko. Zamówić możecie TUTAJ.


Imiennik na tort T003

Więcej gadżetów ślubnych oraz na inne okazje znajdziecie na stronie: