czwartek, 26 listopada 2015

Wydawnictwo VITAL -------> "Żywność funkcjonalna"

http://vitalni24.plKsiążka: "Żywność funkcjonalna. Najzdrowsze produkty z natury" Zdrowe odżywianie to moja pasja już od 3 lat. Skończyłam nawet kurs dietetyki. Uwielbiam czytać wszystko co jest ze zdrowiem i jedzeniem związane.
Chciałam wam polecić genialną książkę pt. Żywność funkcjonalna.
W książce opisane są owoce, warzywa, zioła, korzenie, nasiona, grzyby z całego świata. Dokładnie możemy się dowiedzieć jakie mają właściwości lecznicze, jak mogą podbudować nasze zdrowie i urodę. Znajdziemy również w niej proste w wykonaniu, bardzo zdrowe przepisy. Książka "Żywność funkcjonalna" jest bardzo ciekawa, czyta się ją z przyjemnością i bardzo szybko.Wciąż do niej wracam :).
Szczególnie przypadły mi do gustu przepisy na desery, których wykonanie jest szczegółowo opisane oraz ilość kalorii i inne ciekawe informacje itp.
Zbyt wiele nie chce wam zdradzać. Serdecznie zachęcam do zakupu książki "Żywność funkcjonalna". Jej koszt to około 29 zł .
Wydawnictwo VITAL ma w swojej ofercie bardzo dużo książek o zdrowiu, odżywianiu, diecie, życiu itp.
Gorąco zachęcam do zajrzenia na stronę:

Z pewnością znajdziecie jakąś ciekawą książkę dla siebie.
Strona sklepu internetowego Vitalni24.pl jest czytelna, łatwo się na niej odnaleźć. Kategorie ułatwiają znalezienie książki, która nas interesuje. Ceny w sklepie są bardzo atrakcyjne. Jakość książki oceniam na 10/10. Obsługa sklepu szybko odpowiada na maile, służy poradą itp. Wysyłka bardzo szybka i starannie zapakowana. Z książki jak i ze sklepu internetowego jestem bardzo zadowolona.


Co mówi producent?

Autorzy opisują ponad pięćdziesiąt najzdrowszych i uznawanych za życiodajne owoców, warzyw, ziół, korzeni, nasion, grzybów z całego świata. Podają też pełną charakterystykę ich właściwości prozdrowotnych. Na przykład pokrzywa ma silnie odtruwające działanie i oczyszcza organizm, natomiast rumianek działa rozkurczowo i łagodzi stres. Siemię lniane zmniejsza zagrożenie chorobami serca i naczyń krwionośnych. Awokado efektywnie spala tłuszcz i utrzymuje prawidłowy poziom insuliny. Przy każdym produkcie znajdziesz prosty przepis na deser, koktajl czy pastę. Wypróbuj je, a z łatwością odbudujesz system obronny organizmu, Twoja skóra będzie promieniała, a ciało pozostanie młode. Będziesz potrzebował mniej snu i oczyścisz umysł. Poznaj najbardziej wartościową żywność z natury.

Podsumowanie Wydawnictwo Vital książka pt. Żywność funkcjonalna:
+ciekawa treść książki
 

+szczegółowe opisy
 

+czytelna czcionka
 

+ciekawe przepisy
 

+doskonała jakość papieru

+niska cena+szybka wysyłka
 

+miła i pomocna obsługa sklepu

+duży wybór asortymentu

 
+można zamówić: tutaj


 


Więcej informacji o wydawnictwie VITAL znajdziecie na stronie:


http://vitalni24.pl