niedziela, 29 listopada 2015

IHAFTY.PL-------> ręcznik z haftem

http://ihafty.pl 
Do IHAFTY.PL trafiłam poszukując firmy ,która zajmuje się haftowaniem i sprzedażą produktów z haftem. Potrzebowałam niezbędnika do przedszkola (worek na buty, ręcznik, fartuszek piórnik, itp.) W przedszkolu mojej córki jest wymóg, że każda rzecz dziecka musi być podpisana.
Nie mam talentu do haftowania, dlatego zaczęłam poszukiwać firmy, która tym się zajmuje.
Produkty IHAFTY.PL są doskonałej jakości, treść czy obrazek, który ma być wyhaftowany ustalany jest z wami indywidualnie.

Z usług IHAFTY.PL jestem bardzo zadowolona, produkty są doskonałej jakości, służą już córci drugi rok i nic się z nimi nie dzieje (ręcznik świetnie chłonie wodę, worek i inne akcesoria dobrze się piorą w pralce i nie farbują).Wyhaftowany napis nadal wygląda tak samo.


 

Co mogę powiedzieć o firmie?

IHAFTY.PL zajmuje się wykonywaniem haftu innowacyjną techniką komputerową. Jest to dzisiaj jedna z najciekawszych metod na rynku zdobienia odzieży. Szczególnie wykorzystywana do celów promocyjno – reklamowych oraz zdobienia nimi odzieży roboczej. Zaletami takiego rozwiązania jest szybkość wykonania, precyzja oraz indywidualne podejście do każdego dzieła.

Wykonują hafty charakteryzujące się różnorodnością ściegów. Używają do nich wysokiej jakości nici w szerokiej gamie barw w tym metalizowanych złotych i srebrnych. Tworzą wzory na wyrobach gotowych np: odzieży, wykrojach, ręcznikach, obrusach. Gwarantują estetykę wykonania, jakość, trwałość, odporność na spieranie, ścieranie, temperaturę. W ich projektach używane są materiały najwyższej jakości.


Produkt ,który chciałam wam pokazać to ręcznik z mikrofibry IHAFTY.PL (z wyhaftowanym imieniem pod moje zamówienie).

Ręcznik z micofibry z delikatnym haftem.

Rozmiar: ręcznik 80 cm x 130 cm, haft 13 cm x 19 cm

Materiał: mikrofibra, nić poliestrowa Madera na haft

Kolor: grafit, czerwony

Czas realizacji: 3 dniPo dostarczeniu ręcznika IHAFTY.PL byłam miło zaskoczona. Ręcznik był przewiązany śliczną złotą kokardą, która idealnie pasowała do wyhaftowanego napisu.

Taki ręcznik to z pewnością świetny pomysł na prezent np. z okazji ślubu, urodzin czy gwiazdki.

W szkole podstawowej właściwie każde dziecko potrzebuje ręcznik na zajęcia lub basen, wyhaftowane imię w końcu rozwiąże problem gubienia ręczników czy przynoszenia do domu nie swojego :).

Z użytkowania ręcznika IHAFTY.PL jestem bardzo zadowolona, świetnie wchłania wodę, nie farbuje i wygląda wspaniale.Ręcznik prałam już wielokrotnie i nadal wygląda jak nowy. To mój niezbędny gadżet gdy idę na basen czy saunę.


Podsumowanie IHAFTY.PL:

+doskonała jakość haftu

+bardzo dobra jakość produktów: ręczniki, worki itd.

+indywidualne podejście do klienta

+po praniu z produktami nic się nie dzieje (nie farbują, nie kurczą się)

+idealne produkty na prezent z okazji: ślubu, chrztu

+IHAFTY.PL ma ofertę skierowaną również dla firm np. haft na koszulkach, naszywki


+szybki czas realizacji zamówienia

+szybka wysyłka, elegancko zapakowana

+dobry i szybki kontakt mailowy

+niskie ceny


 
Więcej informacji o IHAFTY.PL znajdziecie na stronie: http://ihafty.pl