poniedziałek, 18 stycznia 2016

GOMEK-----> nakładka na żelazko


Gomek 

 Prasowanie nie musi być trudne ani męczące. Łatwe i przyjemne może się stać dzięki nakładce na żelazko firmy GOMEK. Nakładka na żelazko (zastępuję tzw. wilgotną szmatkę), dzięki niej możemy bezpiecznie prasować ubrania syntetyczne, z jedwabiu, firany. Para lepiej się rozprowadza, dzięki nakładce możemy prasować przy wyższej temperaturze.

Nakładka na żelazko GOMEK jest uniwersalna, pasuję na wszystkie modele, zakłada się ją bardzo szybko i łatwo.
Prasowanie z nakładką jest bardzo wygodne,  z pewnością już nigdy więcej nie wrócę do stosowania wilgotnych szmatek (które były nie wygodne, wiecznie się zsuwały, trzeba było uważać żeby się nie poparzyć). 
Nakładka na żelazko Gomek znacznie przyspiesza prasowanie :), na pewno jest to duże ułatwienie.
Polecam ją każdemu!
Wykonana jest z najlepszych materiałów przez polskiego producenta. 

Cena nakładki jest bardzo niska!!!
Prasuję dosłownie co drugi dzień, mając 4 osobową rodzinę i męża który nosi codziennie koszulę musiałam polubić to zajęcie:). 
Mam w szafie sporo jedwabnych bluzek, które teraz prasuje z łatwością.


Co mówi producent? 

Nakładka na żelazko jest produktem doskonale znanym w przemyśle odzieżowym. Walory użytkowe powodują zastosowanie jej w gospodarstwie domowym, jako niezbędny element w czasie prasowania. Wykonana jest z nie przywieralnego materiału P.T.F.E., które jest odporne na temperatury do 250 C. Sprawia, że prasowanie materiałów syntetycznych czy jedwabiu staje się łatwiejsze i pozbawione ryzyka ich zniszczenia. Ułatwia szybkie prasowanie bez wybłyszczeń, eliminuje stosowanie mokrych ścierek. Powoduje lepsze rozprowadzanie pary po materiale. Dzięki niej możesz prasować delikatne tkaniny przy wyższych temperaturach żelazka, które gwarantują bardzo dobrą jakość pary. Nakładka jest uniwersalna i nadaje się dowszystkich typów żelazek - łatwa do zamontowania poprzez zaczepienie przymocowanej do niej sprężynki na tylnej krawędzi żelazka lub przełożenie jej pod jej uchwytem.Podsumowanie NAKŁADKA NA ŻELAZKO GOMEK:

+ułatwia prasownie

+przyspiesza prasownie

+zastępuję "wilgotną szmatkę"

+nakładka ułatwia prasowanie delikatnych materiałów (syntetycznych, jedwabiu, firan itp)

+uniwersalne zakładanie  (pasuje na każde żelazko)

+doskonała jakość produktu (produkt polski)

+niska cena

+można zamówić w internecie